Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У колежі створюються сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

У закладі відкрито 3 класи з інклюзивною формою навчання;

працює 3 асистенти вчителя;

є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття практичного психолога, логопеда;

для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;

виконано поточний ремонт туалету;

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок.Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Український колеж ім. В.О. Сухомлинського відзначив 30-річний ювілей

Уже 30? Усього лиш тридцять… Час летить, але вічне залишається незмінним… Подвір’я Українського колежу… Тут обійми, теплі слова та головне – яскраві спогади про веселе шкільне життя….
   
Український колеж імені Василя Сухомлинського, напередодні 100-річчя від дня народження великого педагога, урочисто і святково відзначив 30-річний ювілей! Історія закладу – багатогранна, це історія злетів і перемог, формування потужних генерацій талановитих випускників, плекання традицій та одвічного прагнення досконалості! Колеж дарував Україні нове покоління патріотів, щирих і просто добрих людей, котрі у різних куточках держави, а то й планети, цеглина за цеглиною будують повен любові та злагоди світ!
   
На екрані – цифра 30….. Одна за одною з’являються фотосвітлини, зафіксовані в різні періоди шкільного життя…. Хоч літ пройшло чимало, багато чого розгубила людська пам’ять, та хочеться згадувати лише приємне…..
   
Зворушливими віршованими рядками урочистості відкрили ведучі – випускники колежу, а нині шановані учителі свого улюбленого закладу!
   
Розділити радість небуденної події завітали Петро Онофрійчук, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Алла Загородня, заступник голови, Світлана Бабінець, начальник відділу науки Департаменту освіти і науки Києва, та Оксана Мерінова, голова Об’єднання батьків школярів Дніпровського району!
   
А для керівників закладів освіти нашого Дніпровського району СШ 234 Вікторії Тупало, СЗШ № 99 Галини Собчук, заступника директора РНМЦ Наталії Сидоренко – це щемливі спогади, оптимістичні надії та радість зустрічі з друзями і наставниками…. можливість поринути серцем і душею у юнацькі роки, адже тут бере початок їхня учительська доля…..
   
Вітаючи колежан, Петро Онофрійчук, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, вручив подяки та грамоти і зазначив: «Гордістю колежу є педагоги! Таких самовідданих вчителів, які повністю віддавали і віддають себе улюбленій справі – чимало в закладі! Щира вдячність ВАМ за нелегку, неспокійну, самовіддану працю, найкращі побажання у ювілейний день!!!»
   
Сьогодні колектив трудиться злагоджено й сумлінно. Всі ці надбання, добрі справи свято шанують наступні покоління. То й не дивно, адже штурвал шкільного «корабля» завжди був у надійних руках Василини Хайруліної, Заслуженого працівника освіти України. А нині він дістався відповідальному «капітану», талановитому і мудрому чоловікові – Євгену Кушніру!
   
Ювілейна дата – це не просто вдячність, пам’ять чи складання шани попередникам за їхній життєвий подвиг, а головним чином злет від ретроспективи у перспективу у форматі позитивного прогнозу розвитку в епоху реформи Нової української школи! Зі святом, любі! Наснаги та успіхів! 30 - прекрасний вік, коли зрілість, досвід та усвідомленість вже стають здобутком, а краса, натхнення та ентузіазм ще не розгублені. Тож, вперед, до наступного ювілею надзвичайного та неповторного Українського колежу!IMG 6014IMG 6022IMG 6045IMG 6049IMG 6067IMG 6072IMG 6113IMG 6121IMG 6124IMG 6131IMG 6163IMG 6176IMG 6194IMG 6212IMG 6234

СВЯТО ПРОСТО НЕБА

Цьогоріч Український колеж  ім. В.О. Сухомлинського розпочав  2018-19 навчальний рік феєрично.

На родинному святі з нагоди Дня знань одинадцятикласники тепло зустріли  та прийняли в колежанську родину першокласничків, а учні 2-10-х класів були головними дійовими особами на «Святі просто неба» на подвір’ї школи.

У прохолодному затінку дерев  було створено ігрову, інтелектуально-розважальну та творчу  зону для школярів. Колежани відвідали більш як 20 унікальних  локацій. 

Молодші школярі  із задоволенням подорожували по станціях квесту «На гостину до казки», «Дивограй», «Ігроленд», «Барвиста галявина», «Книжковий сад», «Острів скарбів», «Математична мозаїка», «Веселі перегони», «Місто майстрів», «ENGLISH HOUSE» та ін.

На Зеленій сцені проходив конкурс «Талант-шоу»,  у туристичній агенціі «Колежмандри» діти вигравали подарункові сертифікати на подорожі до різних країн світу, «Етноскриня» відкрила таємниці українських народних поробок із природних матеріалів. Дівчата та хлопці створили рекордне панно із квітів «Веселковий світ бажань», відвідуючи «Розумний дім»,  діти  продемонстрували свої технічні та логічні здібності, а епізоди колежанського життя майстерно відтворені в «Кінострічці колежу». На станціях «Небокрай» та «Спортивний лабіринт» відзначилися найспритніші та  найкмітливіші.

На фіналі святкування старшокласники продемонстрували флешмоб з нагоди 30-ліття з Дня народження колежу.

Присутні мали можливість зробити фото чи селфі  на згадку у фотозонах колежу та відвідати «Сонячну кав’ярню», щоб скуштувати смачненьких смаколиків.

Гарний настрій та приємні враження цього заходу – запорука веселого, цікавого, успішного навчального року. DSC 4607DSC 4623DSC 4672DSC 4724DSC 4758DSC 4837DSC 4939DSC 4990DSC 5055DSC 5063DSC 5104DSC 5138DSC 5203DSC 5236DSC 5261DSC 5286DSC 5306DSC 5342DSC 5411DSC 5446DSC 5461DSC 5471DSC 5488DSC 5588DSC 5737DSC 5753

Режим роботи Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського

Режим роботи колеж 2023 новый размер