Патріотичний урок

На зустріч до пятикласників завітав Олег Володимирович Білоус, підполковник Сил Спеціальних Операцій ЗСУ, батько учня 5-Б класу.

Детальніше: Патріотичний урок

Посвята першокласників у колежани

   З кожним роком колеж молодіє, бо нові діти приходять у перший клас. Спочатку вони стають учнями, а згодом і колежанами. Першокласники з нетерпінням чекали цієї події і ретельно готувалися до неї: знайомилися з історією колежу, читали казки й оповідання В.О.Сухомлинського, розучували пісні про школу.

Детальніше: Посвята першокласників у колежани

Мужні та незламні

Український колеж ім. В.О. Сухомлинського вітає Захисників і Захисниць України, відданість і відвага яких дають українцям щасливе мирне життя.

Детальніше: Мужні та незламні

Комп’ютерні ігри: шкідливо чи корисно?

Ні для кого не секрет, що комп’ютерні ігри є дуже популярними серед дітей та молоді у всьому світі. Проте, більшість дорослих вважають їх звичайним витрачанням часу.

Детальніше: Комп’ютерні ігри: шкідливо чи корисно?

Інформаційно-правовий урок

На інформаційно-правові уроки до колежан 5-6-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського завітали офіцери поліції Національної Академії Внутрішніх справ Лагодич Т.П. та Пінчук В.В.

Детальніше: Інформаційно-правовий урок

Екскурсія до ЦРБ ім. П.Тичини

6 жовтня учні 2-А класу завітали до Центральної районної бібліотеки ім. П.Тичини.

Детальніше: Екскурсія до ЦРБ ім. П.Тичини

Свято учителя

Теплий осінній день – своєрідний подарунок від природи всім вчителям України. А колежани підготували для своїх улюблених наставників відеовітання, креативні листівки-побажання, фотовиставку «Шкільна родина» та презентацію творчих робіт від студії «Чародія».

Детальніше: Свято учителя

Колежанська майстерня HANDMADE

У зимовому саду Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського до Дня колежу та дня народження В.О. Сухомлинського відкрився майданчик шедеврів HAND-MADE колежан.

Детальніше: Колежанська майстерня HANDMADE

День народження В.О.Сухомлинського

До 103-ї річниці з дня народження видатного вчителя Василя Олександровича Сухомлинського талановиті вихованці гуртка «Чародія» (керівник Валентина Олійник) створили серію нових робіт.

Детальніше: День народження В.О.Сухомлинського

Урок права для шестикласників

27 вересня 1991 року в Україні була ратифікована Конвенція ООН про права дитини, яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини.

Детальніше: Урок права для шестикласників

ЕКСКУРСІЯ «ЖИВ НА СВІТІ УЧИТЕЛЬ…» У МУЗЕЇ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО

26 вересня музею В.О. Сухомлинського в Українському колежі виповнюється 25 років. За ці роки музейний простір колежу став улюбленим місцем для дітей та дорослих: тут відбуваються музейні уроки, години спілкування, інтелектуальні ігри, квести, брейн-ринги, конкурси, зустрічі з письменниками тощо.

Детальніше: ЕКСКУРСІЯ «ЖИВ НА СВІТІ УЧИТЕЛЬ…» У МУЗЕЇ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Лекція «Зупинимо булінг разом!»

Рано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою булінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.

Детальніше: Лекція «Зупинимо булінг разом!»

Укотре про математичну освіту

Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної якісної математичної освіти та формування в них належного рівня математичної компетентності.

Детальніше: Укотре про математичну освіту

Школа під блакитним небом край Дніпрової затоки

Як урізноманітнити освітній процес колежан? На це питання вчителі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського давно вже знають відповідь: клас просто неба, локації під акаціями,  спортивні майданчики  та куточки рефлексії  чудово допомагають провести уроки географії, іноземної мови, української та зарубіжної літератури,  я досліджую світ та образотворче мистецтво.

Детальніше: Школа під блакитним небом край Дніпрової затоки

Вшановуємо Павла Тичину

Вшановуємо Павла Тичину

   16 вересня 1967 року перестало битися серце великого поета, відомого перекладача, талановитого художника Павла ГригоровичаТичини.

Детальніше: Вшановуємо Павла Тичину

Легкоатлетичний забіг

На початку осені в Україні відзначають День фізкультури і спорту. Активісти Великої Ради Об’єднаних Сердець Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського вирішили долучитися до святкування, організувавши в колежі легкоатлетичний забіг.

Детальніше: Легкоатлетичний забіг

«Київ – рідне місто моє» – унікальний урок для колежан

У сонячний, теплий,  осінній день учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського присвятили спілкуванню з природою, милувалися барвистими пейзажами Ботанічного саду, Маріїнського  та парку Перемоги, спостерігали за тваринами Зоологічного парку, прогулювалися Андріївським узвозом та  Мамаєвою Слободою.

Детальніше: «Київ – рідне місто моє» – унікальний урок для колежан

Першокласники у музеї В.О. Сухомлинського

6 вересня… Четвертий день навчання… Непосидючі першокласники продовжують освоювати шкільний простір.

Детальніше: Першокласники у музеї В.О. Сухомлинського

1 вересня – День знань! Український колеж ім. В.О.Сухомлинського

Ось і стартував новий навчальний рік! Вчителі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського доклали зусиль, щоб перший урок, присвячений 30-річчю Незалежності України, став для колежан урочистим, цікавим і незабутнім. Учні 2-11 класів із задоволенням брали участь у тематичних вікторинах, квестах, конкурсах, диспутах, здійснювали віртуальні мандрівки країною тощо.

Детальніше: 1 вересня – День знань! Український колеж ім. В.О.Сухомлинського