Новини 

27.02.2024, 14:01
shche-odna-peremoga-kolezhanУ суботу 24 лютого в межах заходів, присвячених Дню рідної мови, команда Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського вперше брала участь у міському конкурсі-грі "Музейний квест", який підготували і провели фахівці Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.
27.02.2024, 13:56
dialogi-pro-vijnuМузейний простір Українського колежу — це не лише місце збереження експонатів. Це своєрідний культурно-просвітницький центр, місце для соціальної взаємодії, місце діалогу.
27.02.2024, 13:53
razom-do-peremogi-202424 лютого 2022 року - дата, яка назавжди вкарбувалася в пам'ять кожного українця.   День, коли ворог ступив на нашу землю, щоб зруйнувати наше мирне життя.

КОЛЕЖАНСЬКИЙ ОЛІМП

Щорічно у травневі дні в Києві відбувається Всеукраїнська олімпіада з робототехніки. У  Robotica 2016 взяв участь і здобув І місце Баздирев Антон, учень 11 – А класу Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського. Ми вітаємо Антона та пишаємось його перемогою. Цей успіх не випадковий, адже колежанин долучився до заходу вже вшосте. У скарбничці перемог п’ять перших місць та одне друге. 

У цілому Ан(районному етапі) посів ІІ місце із зарубіжної літератури та історія, ІІІ – з фізики.

Будівництво роботів та програмування – це не лише захоплення юнака, а й, можливо, майбутня професія. Тож бажаємо подальших перемог та здійснення мрій.тон завжди  активно долучається до інтелектуальних змагань з різних предметів. Так, у 2015-16 н.р.  він виборов на ІІІ (міському) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика також І місце та ІІІ місце із зарубіжної літератури. На ІІ