Український колеж ім. В.О. Сухомлинського відзначив 30-річний ювілей

Уже 30? Усього лиш тридцять… Час летить, але вічне залишається незмінним… Подвір’я Українського колежу… Тут обійми, теплі слова та головне – яскраві спогади про веселе шкільне життя….
   
Український колеж імені Василя Сухомлинського, напередодні 100-річчя від дня народження великого педагога, урочисто і святково відзначив 30-річний ювілей! Історія закладу – багатогранна, це історія злетів і перемог, формування потужних генерацій талановитих випускників, плекання традицій та одвічного прагнення досконалості! Колеж дарував Україні нове покоління патріотів, щирих і просто добрих людей, котрі у різних куточках держави, а то й планети, цеглина за цеглиною будують повен любові та злагоди світ!
   
На екрані – цифра 30….. Одна за одною з’являються фотосвітлини, зафіксовані в різні періоди шкільного життя…. Хоч літ пройшло чимало, багато чого розгубила людська пам’ять, та хочеться згадувати лише приємне…..
   
Зворушливими віршованими рядками урочистості відкрили ведучі – випускники колежу, а нині шановані учителі свого улюбленого закладу!
   
Розділити радість небуденної події завітали Петро Онофрійчук, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Алла Загородня, заступник голови, Світлана Бабінець, начальник відділу науки Департаменту освіти і науки Києва, та Оксана Мерінова, голова Об’єднання батьків школярів Дніпровського району!
   
А для керівників закладів освіти нашого Дніпровського району СШ 234 Вікторії Тупало, СЗШ № 99 Галини Собчук, заступника директора РНМЦ Наталії Сидоренко – це щемливі спогади, оптимістичні надії та радість зустрічі з друзями і наставниками…. можливість поринути серцем і душею у юнацькі роки, адже тут бере початок їхня учительська доля…..
   
Вітаючи колежан, Петро Онофрійчук, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, вручив подяки та грамоти і зазначив: «Гордістю колежу є педагоги! Таких самовідданих вчителів, які повністю віддавали і віддають себе улюбленій справі – чимало в закладі! Щира вдячність ВАМ за нелегку, неспокійну, самовіддану працю, найкращі побажання у ювілейний день!!!»
   
Сьогодні колектив трудиться злагоджено й сумлінно. Всі ці надбання, добрі справи свято шанують наступні покоління. То й не дивно, адже штурвал шкільного «корабля» завжди був у надійних руках Василини Хайруліної, Заслуженого працівника освіти України. А нині він дістався відповідальному «капітану», талановитому і мудрому чоловікові – Євгену Кушніру!
   
Ювілейна дата – це не просто вдячність, пам’ять чи складання шани попередникам за їхній життєвий подвиг, а головним чином злет від ретроспективи у перспективу у форматі позитивного прогнозу розвитку в епоху реформи Нової української школи! Зі святом, любі! Наснаги та успіхів! 30 - прекрасний вік, коли зрілість, досвід та усвідомленість вже стають здобутком, а краса, натхнення та ентузіазм ще не розгублені. Тож, вперед, до наступного ювілею надзвичайного та неповторного Українського колежу!IMG 6014IMG 6022IMG 6045IMG 6049IMG 6067IMG 6072IMG 6113IMG 6121IMG 6124IMG 6131IMG 6163IMG 6176IMG 6194IMG 6212IMG 6234