Новини 

25.01.2022, 13:31
muzejnij-urok-tsikavo-pro-pavla-tichinuПостать Павла Тичини надзвичайно цікава й багатогранна.
25.01.2022, 13:27
ukrajinskij-kolezh-im-v-o-sukhomlinskogo-rado-vitae-parizhan   У рамках міжнародного партнерства з Українською Паризькою Школою (м. Париж, Франція) Український колеж ім. В.О.Сухомлинського відвідали   Олена Внуковська-Місталь, засновниця УПШ, Анастасія і П’єр Маккет, представники Франко-української асоціації, та музикант і піаніст Майк Кауфман.
25.01.2022, 01:37
vseukrajinskij-konkurs-ekskursovodiv-muzejiv-navchalnikh-zakladiv22 січня у Музеї окупації Києва відбувся загальноміський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

У світі солодощів та шоколаду

Нещодавно учні 4-А класу побували у світі солодощів та шоколаду – вони відвідали «Київську кондитерську фабрику Кондитерської Корпорації «ROSHEN». Екскурсія розпочалася біля яскравої вітрини з цукерками, де діти дізналися про історію Київської кондитерської фабрики. Потім четвертокласників провели у конференц-зал, де показали їм фільм про  Корпорацію ROSHEN та її продукцію. І, нарешті, учні переодяглися у спеціальний одяг і попрямували до шоколадного цеху. Колежани на власні очі побачили весь процес виготовлення улюблених цукерок «Київ вечірній», від розплавленого шоколаду і горішків до упаковки. По закінченні екскурсії дітей чекав сюрприз – пригощання солодощами та сувеніри на згадку.