Новини 

06.05.2021, 14:04
vitaemo-yunikh-shakhistivЗавершився шаховий турнір Кубка мера "Кришталева тура" Дніпровського району м. Києва серед дітей шкільного віку.
30.04.2021, 22:01
Вимушене перебування вдома під час карантину не змусиловихованців Студії ляльки "Чародія" припинити займатися улюбленою справою. Результатом плідної дистанційної роботи юних гуртківців став новий проєкт «Серцем Великдень плекаємо!».
30.04.2021, 11:06
Про відновлення освітнього процесу та режиму роботи після зняття карантинних обмежень в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського.pdf   Про прийом дітей до 1 класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського м. Києва спеціалізованої школи №272 у 2021 році.pdf

Третьокласники – учасники Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет 2.0»

Конкурс проходив у зручному онлайн-форматі. Учні розв'язували завдання прямо на сайті, куди потрапляли з комп'ютера або планшета у зручний для себе час.
   Головна мета конкурсу — актуалізувати та закріпити знання дітей про безпеку в онлайні, допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі та отримувати максимум користі від часу, проведеного за комп'ютером.

   Приємно зазначити, що всі учасники чудово виконали запропоновані завдання і були нагороджені дипломами І та ІІ ступенів. Сподіваємося, що участь у конкурсі допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.

дипломи