Новини 

01.12.2021, 00:10
tsikavi-uroki-istorijiУрок історії для учнів 8-в класу Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського провела історикиня та телеведуча історичного проекту Altin devir (Золота епоха) на телеканалі ATR Абдулаєва Гульнара Енверівна. Авторка книг про історію та культуру кримськотатарського народу змістовно та цікаво розповіла про Національно-визвольну війну 1648-1657 рр. Спілкуючись з історикинею, колежани дізналися досі невідомі факти про події в Кримському ханстві.    
28.11.2021, 21:37
Шановні учні та вчителі! Український колеж бере участь у V ювілейному фестивалі партнерства «Освітній Хакатон 2017-2021»
22.10.2021, 19:18
muzejnij-urok-parta-erismana-gostya-z-minulogo20 жовтня у музеї В.О.Сухомлинського відбувся музейний урок «Парта Ерісмана – гостя з минулого» для учнів 3-Г класу.

Посвята першокласників у колежани

Український колеж – це маленька родина, це друга сім’я з власними традиціями, в якій панує любов та довіра. Кожного року колежанська родина поповнюється новими учнями.  

18 жовтня 109 першокласників разом зі своїми наставниками зібралися в музеї В.О.Сухомлинського, чиє ім’я з гордістю носить колеж.  Наймолодші екскурсоводи, учні 2-А класу, розповіли першачкам про життєвий шлях Василя Олександровича. А першокласники дали Клятву колежанина, обіцяючи старанно вчитися, поважати вчителів та батьків і любити колеж, як рідний дім.

Малюки з нетерпінням чекали того дня, коли вони отримають свій перший «дорослий» документ і стануть справжніми колежанами. Євген Семенович, директор колежу, і Юлія Леонідівна, заступник директора, привітали маленьких сухомлинківців і вручили їм «Посвідчення колежанина». Закінчився урочистий захід колективним виконанням «Гімну колежу».