Новини 

24.04.2024, 15:35
Колежани 1-Г класу разом із класоводом Ларисою Миколаївною Бондар підготували пошуковий проєкт до Дня Землі. Вітаємо юних дослідників природи!
11.04.2024, 16:29
У рамках проєктної роботи з хімії учнями 7-А класу було здійснено дослідження по виготовленню індикатора з відвару червоноголової капусти та проведений експеримент з використання виготовленого індикатора для дослідження розчинів побутових хімікатів.
09.04.2024, 14:29
linijka-pam-yati-vidkrittya-memorialnoji-doshki-zagiblomu-geroevi-oleksandru-petrenku09 квітня 2024 року о 12.00 в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбулася Лінійка пам’яті з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому Героєві Олександру Петренку.

Освітній хакатон. Гармонія Перемоги. День учнівського самоврядування.

          Усі готувалися та хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але незважаючи на повітряну тривогу успішним. Учні ВРОСу на нараді адміністрації колежу презентували напрацьовані за день проєкти: «Затишна оселя», «Стоп! Булінг!», «Міжнародна співпраця», «Обдарована дитина» - ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про важкі і веселі моменти під час роботи адміністраторами колежу, робили висновки.

          Сьогодні кожен охочий мав можливість долучитися до проведення уроків для інших класних колективів, подумати про те, якою є професія вчителя…

#Український_колеж_Сухомлинського

#Освітній_ХАКАТОН_2023

#Утвори_Освітнє_Коло

#Разом_до_Перемоги

#Народжені_ПЕРЕМАГАТИ

#Тримаймо_освітній_стрій_24_на_7