Новини 

24.04.2024, 15:35
Колежани 1-Г класу разом із класоводом Ларисою Миколаївною Бондар підготували пошуковий проєкт до Дня Землі. Вітаємо юних дослідників природи!
11.04.2024, 16:29
У рамках проєктної роботи з хімії учнями 7-А класу було здійснено дослідження по виготовленню індикатора з відвару червоноголової капусти та проведений експеримент з використання виготовленого індикатора для дослідження розчинів побутових хімікатів.
09.04.2024, 14:29
linijka-pam-yati-vidkrittya-memorialnoji-doshki-zagiblomu-geroevi-oleksandru-petrenku09 квітня 2024 року о 12.00 в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбулася Лінійка пам’яті з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому Героєві Олександру Петренку.

Музичне привітання для ЗСУ

У той час, коли героїчні хлопці і дівчата стоять на захисті нашої держави, учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського щиро дякують захисникам і захисницям за можливість навчатися, святкувати, отримувати подарунки.

Дякуємо ЗСУ за мужність та відданість у захисті рідної землі! Зичимо козацького здоров'я, добробуту, завзяття та нових звершень.  Нехай ваш шлях буде наповнений тільки перемогами, а ваша сила буде невичерпною! З Днем Збройних Сил України!

Щоб висловити свою безмежну повагу і вдячність воїнам, молодші колежани провели святковий флешмоб і створили музичний подарунок ЗСУ