Новини 

27.02.2024, 14:01
shche-odna-peremoga-kolezhanУ суботу 24 лютого в межах заходів, присвячених Дню рідної мови, команда Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського вперше брала участь у міському конкурсі-грі "Музейний квест", який підготували і провели фахівці Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.
27.02.2024, 13:56
dialogi-pro-vijnuМузейний простір Українського колежу — це не лише місце збереження експонатів. Це своєрідний культурно-просвітницький центр, місце для соціальної взаємодії, місце діалогу.
27.02.2024, 13:53
razom-do-peremogi-202424 лютого 2022 року - дата, яка назавжди вкарбувалася в пам'ять кожного українця.   День, коли ворог ступив на нашу землю, щоб зруйнувати наше мирне життя.

Марафон «Читаймо Сухомлинського!» 2024

Першими учасниками марафону стали учні 3-А та 3-Б класів, а вже цього тижня долучилися й учні 4-х класів. Захід розпочався з екскурсії «Книги Василя Сухомлинського для дітей», яку провели Гладишевська Дар’я і Єрмак Данііл, учні 4-А класу. Екскурсоводи розповіли третьокласникам про те, як в родині Сухомлинських прищеплювали дітям любов до читання; пояснили, що спонукало Василя Олександровича взятися за написання казок; продемонстрували один із томів «Хрестоматії з етики для читання учням Павлиської середньої школи» та книгу «Я розповім вам казку…» – найповнішу на сьогодні збірку творів для дітей видатного педагога Сухомлинського.Після екскурсії учні, передаючи естафету один одному, читалитвори Вчителя зізбірки «Бджолина музика», яку нашому музею не так давно подарувала Леся Сухомлинська, онука Василя Олександровича. Колежани разом міркували над прочитаним, дослухаючись до голосу свого серця, робили певні висновки — власні кроки до того, аби стати Справжньою Людиною.

012345678