Новини 

21.06.2024, 13:06
kolezhanskij-vipusk-2024Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.
14.06.2024, 15:05
khvilyuyucha-mitУ Класі просто неба Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, сподіваннями та неймовірними мріями, відбулася визначна подія в житті кожного дев’ятикласника.
05.06.2024, 17:36
День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України відзначається 4 червня. Більше ніж 1899 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Марафон «Читаймо Сухомлинського!» 2024

Першими учасниками марафону стали учні 3-А та 3-Б класів, а вже цього тижня долучилися й учні 4-х класів. Захід розпочався з екскурсії «Книги Василя Сухомлинського для дітей», яку провели Гладишевська Дар’я і Єрмак Данііл, учні 4-А класу. Екскурсоводи розповіли третьокласникам про те, як в родині Сухомлинських прищеплювали дітям любов до читання; пояснили, що спонукало Василя Олександровича взятися за написання казок; продемонстрували один із томів «Хрестоматії з етики для читання учням Павлиської середньої школи» та книгу «Я розповім вам казку…» – найповнішу на сьогодні збірку творів для дітей видатного педагога Сухомлинського.Після екскурсії учні, передаючи естафету один одному, читалитвори Вчителя зізбірки «Бджолина музика», яку нашому музею не так давно подарувала Леся Сухомлинська, онука Василя Олександровича. Колежани разом міркували над прочитаним, дослухаючись до голосу свого серця, робили певні висновки — власні кроки до того, аби стати Справжньою Людиною.

012345678