Новини 

25.01.2022, 13:31
muzejnij-urok-tsikavo-pro-pavla-tichinuПостать Павла Тичини надзвичайно цікава й багатогранна.
25.01.2022, 13:27
ukrajinskij-kolezh-im-v-o-sukhomlinskogo-rado-vitae-parizhan   У рамках міжнародного партнерства з Українською Паризькою Школою (м. Париж, Франція) Український колеж ім. В.О.Сухомлинського відвідали   Олена Внуковська-Місталь, засновниця УПШ, Анастасія і П’єр Маккет, представники Франко-української асоціації, та музикант і піаніст Майк Кауфман.
25.01.2022, 01:37
vseukrajinskij-konkurs-ekskursovodiv-muzejiv-navchalnikh-zakladiv22 січня у Музеї окупації Києва відбувся загальноміський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

До Дня захисника Вітчизни

13  жовтня  у Великій світлиці зібралася  колежанська родина для привітання наших хлопців, чоловіків- вчителів та працівників школи з Днем захисника Вітчизни та українського козацтва. Адже ці свята є символом вшанування славних традицій героїзму та мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників Батьківщини. 

Святкову атмосферу підтримували концертні номери колежан: пісні, вірші та театралізоване дійство «посвяти у козаки» новоприбулих вчителів-чоловіків.

Зі святом, мужні захисники України!