Новини 

22.04.2025, 20:49
urok-ekskursiyaСьогодні учні 4-А класу відвідали урок-екскурсію у бібліотеці ім. П.Тичини з нагоди Всесвітнього дня Землі.
22.04.2025, 20:44
minifutbol-maksimum-emotsijЦього тижня вчитель фізкультури Ігор Едуардович Філенко організував для учнів третіх класів справжнє спортивне свято — міні-турнір з мініфутболу!
22.04.2025, 20:39
svyato-poezijiУ 5-І класі відбувся відкритий урок з української літератури, присвячений чудовій темі - Свято поезії.

ДІАЛОГИ ПРО ВІЙНУ

В сьогоденних реаліях музей стає також інструментом збереження пам'яті про героїв російсько-української війни. Місцем пам'ятання минулого і сучасного заради майбутнього.

23 лютого учні 4-х класів зібралися в музеї В.Сухомлинського, щоб обговорити трагічні події, що спіткали наш народ. Аналізували причини російсько-української війни. Намагалися знайти відповідь на запитання: «Чому росія намагається захопити Україну?». Говорили про те, що вже 10 років росія веде проти України загарбницьку війну, спрямовану не лише на захоплення території, а й на знищення української державності, нашої національної ідентичності, геноцид українського народу. Захоплювалися героїчним спротивом українського народу. Наводили приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності українців перед жорстоким ворогом. Разом дійшли висновку, що національна єдність стала основою успішного спротиву, що українці боротимуться, доки не звільнять від окупантів останній сантиметр української землі.

DSC 9645DSC 9658DSC 9660DSC 9669DSC 9677