Новини 

19.06.2021, 18:51
urochistosti-dlya-vipusknikiv-202118 червня 2021 року в Українському колежі  ім. В.О.Сухомлинського – незвичний день. У класі просто неба на урочистості зібралася колежанська родина із привітаннями для випускників 11-х класів, які отримали свідоцтво про загальну середню освіту. Бажаємо випускникам успіху, блискучих ідей, перспективних горизонтів, реалізації життєвих проєктів.  
11.06.2021, 13:18
peremoga-v-zmaganni-z-shakhiv-kubka-mera-krishtaleva-tura1 червня пройшли змагання з шахів Кубка мера "Кришталева тура", першість міста. Фінал. (Інтернет-версія). Змагання проводились на платформі Lichess за Швейцарською системою жеребкування у 9 турів відповідно до "Правил шахів ФІДЕ". Аніна Влада (4-а) поділила II-III місце (за коефіціентом III) в категорії серед дівчат 1-4 класів. Щиро вітаємо Владу і бажаємо наступних великих перемог.
10.06.2021, 14:51
nezabutnij-den-dev-yatiklasnikiv8 червня 2021 року дівчата та хлопці 9-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського отримали перший офіційний документ про освіту - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.         Упродовж останніх дев’яти років колежани радісно поспішали до школи, натхненно оволодівали філологічними, природничими, математичними науками,навчалися дружити, допомагати та поважати, домовлятися та розуміти, миритися та чути один одного.А кожного дня поруч із ними були мудрі та справедливі, суворі та водночас веселі, ділові та невтомні вчителі, які доклали чимало зусиль, щоб їхні вихованці розкрили свої таланти, здібності та реалізовували себе як особистості.          Колежани - випускники 2021 – гордість Українського колежу!

День самоврядування

8 грудня в Українському колежі відбувся День учнівського самоврядування. Учні старшої школи випробували себе в ролі вчителів та на посадах заступників директора.

Навчальний тиждень розпочався досить незвично: найстарші учні провели уроки хімії, біології, фізики, української та англійської мови, фізичної культури. Випробували свої можливості у вчительській справі Троценко М., Невмержицька А., Кириченко А., Кирилова О., Калмиков І. та інші одинадцятикласники. Долучилися й учні 10-А класу: Ткаченко Ю. і Фурман К. проводили урок англійської мови. Колежани Любящева А., Валєєва Д., Петренко О., Кандиба В., Дмитрієва К., Волков М., Тіптюк А., виконуючи обов’язки заступників директора школи, перевіряли зовнішній вигляд учнів, ведення щоденників,  планували роботу педколективу, працювали із фаховою літературою. Правою рукою секретаря стала Ковтун К..

День самоврядування був цікавим та змістовним. Хотілося б, щоб цей захід став традиційним. Це чудова нагода для творчої співпраці вчителів та учнів, корисний досвід для професійного самовизначення старшокласників.

 

No images found.