Атмосфера творчості в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського

Базовою в експериментальній педагогічній роботі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського є діяльність лабораторії Духовно-морального зростання особистості, що зумовлено актуальними процесами виховання дитини шкільного віку та її особистісного зростання.

Детальніше: Атмосфера творчості в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського

Творчі зустрічі

Дослідно-експериментальна робота за темою: «Науково-методичний супровід особистісного розвитку в контексті 1000-літньої культури українського народу» на базі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського передбачає тісну співпрацю педколективу з науковцями, громадськими діячами, із знаними в Україні та за її межами людьми.

Детальніше: Творчі зустрічі

Проект «Здоровим бути здорово»

В Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського експериментальною лабораторією здоровязберігаючих технологій комплексно та систематично планується та реалізовується робота щодо збереження та зміцнення здоровя колежан, виховання потреби ведення здорового способу життя та безпечної поведінки.

Детальніше: Проект «Здоровим бути здорово»

Відкриття Духовно-естетичного центру "Суцвіття"

21 березня 2012 р. в Українському колежі ім.В.О.Сухомлинського відкрито Духовно-естетичний центр «Суцвіття».

Детальніше: Відкриття Духовно-естетичного центру "Суцвіття"

ЕКО-Олімпік - найінноваційніший проект Міжнародного дитячого архітектурного конкурсу "Стадіони майбутнього"

«ЕКО-Олімпік» – це стадіон майбутнього. Чому саме ЕКО? Тому що екологічні проблеми зараз хвилюють людство найбільше. У наш час усі держави світу переходять на альтернативні види енергії та використання екологічно чистих матеріалів. Стрімко швидко розвивається біосинтез. «ЕКО-Олімпік» - продукт союзу Природи, сучасних технологій та творчості людини.

Детальніше: ЕКО-Олімпік - найінноваційніший проект Міжнародного дитячого архітектурного конкурсу "Стадіони...

Шкільний електронний підручник - підручник майбутнього

З метою забезпечення ефективного впровадження сучасних інноваційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів та створення єдиних вимог до електронних і програмно-апаратних засобів в умовах проведення єдиної технічної політики в галузі інформатизації навчальних закладів Український колеж ім. В.О.Сухомлинського продовжив експериментальну діяльність щодо дослідження використання електронного пристрою "POCKETBOOK" учнями в урочний та позаурочний час.