Мовознавчий КВК "Мова- скарбниця духовності".

5 березня в Українському колежі ім. В .О.Сухомлинського відбувся мовознавчий КВК,присвячений 210- річчю з Дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше: Мовознавчий КВК "Мова- скарбниця духовності".

Душею щира Українка

З метою ознайомлення з творчістю і вшанування всесвітньо відомої української поетеси Лесі Українки класна керівниця Бондар Л.М. організувала колективну проєктну роботу з учнями 1-Г класу в рамках ознайомлення першоласників з видатними жінками України.

Детальніше: Душею щира Українка

Світ професій

Продовжується знайомство колежан з професіями, які є цікавими та актуальними. Долучаються до проведення бесід як батьки, так і фахівці відповідних служб.

Детальніше: Світ професій

ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА КОЛЕЖАН

У суботу 24 лютого в межах заходів, присвячених Дню рідної мови, команда Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського вперше брала участь у міському конкурсі-грі "Музейний квест", який підготували і провели фахівці Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

Детальніше: ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА КОЛЕЖАН

ДІАЛОГИ ПРО ВІЙНУ

Музейний простір Українського колежу — це не лише місце збереження експонатів. Це своєрідний культурно-просвітницький центр, місце для соціальної взаємодії, місце діалогу.

Детальніше: ДІАЛОГИ ПРО ВІЙНУ

Разом до Перемоги! 2024

24 лютого 2022 року - дата, яка назавжди вкарбувалася в пам'ять кожного українця.   День, коли ворог ступив на нашу землю, щоб зруйнувати наше мирне життя.

Детальніше: Разом до Перемоги! 2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

З нагоди свята учні 8-В класу працювали над проєктом "Говорімо українською", демонструючи чудову командну роботу і креативність у розкритті теми.

Детальніше: 21 лютого - Міжнародний день рідної мови

МУЗЕЙНИЙ УРОК «МОВА — СИЛА НАЦІЇ»

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який відзначають 21 лютого, у музеї В.О. Сухомлинського (Український колеж ім. В.О. Сухомлинського) відбулася низка уроків "Мова — сила нації".

Детальніше: МУЗЕЙНИЙ УРОК «МОВА — СИЛА НАЦІЇ»

Героями не народжуються

Цвіту українського народу, його славним синам і донькам, які героїчно захищали та захищають Україну присвячувався сьогоднішній захід «Героями не народжуються», який відбувся у Великій світлиці Українського колежу в річницю вшановування пам’яті героїв Небесної Сотні.

Державу, Перемогу й Цінності творять історії звичайних людей.

DSC 9005DSC 9007DSC 9014DSC 9025DSC 9028DSC 9037DSC 9039DSC 9053DSC 9060DSC 9074DSC 9085

Квест – це завжди цікаво та весело!

20 лютого, напередодні Міжнародного дня рідної мови, в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбувся квест «Шукачі мовних скарбів».

Детальніше: Квест – це завжди цікаво та весело!

“Магія природи” в Українському колежі

9 лютого молодші колежани отримали чудову можливість відвідати виставку“Магія природи” від Одеського музею природознавства.

Детальніше: “Магія природи” в Українському колежі

Вибір професії

Вибір професії – найважливіший крок у житті людини. До цього процесу потрібно підійти максимально відповідально, адже важливо знайти не тільки добре оплачувану роботу, але й вибрати ту спеціальність, яка буде цікавою, користуватиметься попитом на ринку праці.

Детальніше: Вибір професії

Творча зустріч з дитячою письменницею Ланою Ра

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято — Всесвітній день читання вголос.

Детальніше: Творча зустріч з дитячою письменницею Ланою Ра

Марафон «Читаймо Сухомлинського!» 2024

26 січня в музеї Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського стартував традиційний щорічний марафон читання творів Василя Сухомлинського для дітей.

Детальніше: Марафон «Читаймо Сухомлинського!» 2024

Гендерна рівність: в професії всі рівні

Гендерна рівність є одним із принципів забезпечення прав людини, основою демократичного розвитку держави та світової спільноти.

Детальніше: Гендерна рівність: в професії всі рівні

Дронознавство у школі можливе

Оператори аеророзвідки 244 батальйону 112 бригади ТРо провели для десятикласників колежу урок «Застосування цивільних дронів у воєнних цілях»,

Детальніше: Дронознавство у школі можливе

День Соборності

22 січня в Україні відзначається День Соборності, День Злуки УНР та ЗУНР, яку урочисто було проголошено 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Детальніше: День Соборності

Поетична година «Павло Тичина – митець, поет, музикант»

З нагоди прийдешнього дня народження великого поета Павла Григоровича Тичини співробітники ЦРБ ім. П. Тичини спільно з партнерами Музеєм-квартирою Павла Тичини влаштували для учнів 4-А класу особливу подію.

Детальніше: Поетична година «Павло Тичина – митець, поет, музикант»