Плануємо та діємо...

DSC 175330 серпня 2013 року в нашій школі було проведено педагогічну раду «Проблема свободи і відповідальності в контексті експериментальної діяльності за темою «Науково-методичний супровід особистісного розвитку колежан в контексті тисячолітньої духовної культури українського народу»». 

Детальніше: Плануємо та діємо...

Свято прощання з початковою школою

DSC 003523 травня в Українському колежі відбулася радісна й водночас сумна подія –  Свято прощання з початковою школою, з першою вчителькою, яка навчила дітей читати, писати, рахувати, а, головне, дружити. 

Детальніше: Свято прощання з початковою школою

Урочисте закінчення навчального року

DSC 7397Радісно, натхненно і дуже швидко промайнув 2012-2013 навчальний рік для маленьких колежан. Змістовні уроки, незабутні екскурсії, різноманітні свята, конкурси, змагання надихали дітей гарно вчитися, цікаво організовувати дозвілля, щиро спілкуватися.

Детальніше: Урочисте закінчення навчального року

Подорож навколо світу за 45 хвилин

DSC 701021 травня з виставою «Подорож навколо світу за 45 хвилин» до Українського колежу завітали артисти театру «Вулик». Вони запросили глядачів у захоплюючу подорож різними країнами та континентами. У цікавій ігровій формі молодші колежани познайомились з традиціями Австралії, Америки, Японії і побували, навіть, на Північному полюсі. А найактивніші колежани мали можливість позмагатись у різноманітних веселих конкурсах і отримати призи.

Детальніше: Подорож навколо світу за 45 хвилин

Дорога, глибокошанована Василино Миколаївно!

Мудрого керівника, талановитого педагога, яскраву особистість, чарівну жінку, яка повсякчас віддає своє серце дітям

колежанська родина щиросердно вітає зі світлим, знаменним 70-річчям!

Детальніше: Дорога, глибокошанована Василино Миколаївно!

ХІІ театральний сезон

DSC 3332ХІІ театральний сезон театру-студії «Мрія» в Українському колежі ім. В. О. Сухомлинського.

17 травня 2013 року відбулася прем’єра вистави О. Ф. Коломійця «Голубі олені», режисером-постановником якої є Народний артист України, актор Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка Дудник Валерій Миколайович.

Детальніше: ХІІ театральний сезон

День матері

DSC 0375Мама, матінка, ненька… Чи є на світі прекрасніші слова?..
30.04.2013 року в Українському колежі імені В.О. Сухомлинського відбувся святковий концерт, приурочений Міжнародному дню Матері «Світло материнської любові», в якому взяли участь учні 5-х, 8-х, 11-х класів.

Детальніше: День матері

Уміння навчатися протягом життя – ключова освітня компетентність

22 квітня 2013 року на педагогічній раді «Уміння навчатися протягом життя – ключова освітня компетентність» педколектив Українського колежу

 ім. В.О.Сухомлинського розглядав одне із найактуальніших для освітньої галузі на сьогодні  питання осучаснення навчального процесу.

Детальніше: Уміння навчатися протягом життя – ключова освітня компетентність

Дзвони Чорнобиля

IMG 0971Чорнобиль... Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Минуло вже ба­гато років, як все це сталося, але людська пам'ять знову і знову повертається до страшних подій тієї ночі. 

Детальніше: Дзвони Чорнобиля

Прощання з Букварем

IMG 061225 квітня першокласники Українського колежу попрощались зі своїм першим підручником і вірним другом – Буквариком. Протягом 45-ти хвилин на сцені відбувалось яскраве дійство: пісні, танці, зустрічі з казковими героями.

Детальніше: Прощання з Букварем

Проект «Школа майбутнього»

DSC0113221 квітня 2013 року Український колеж взяв участь у Міжнародному архітектурному конкурсі «Школа майбутнього». Наша команда посіла почесне ІІІ місце з-поміж 40 учасників. Протягом кількох місяців  колежани на чолі із тренером Васильєвою Л.І. наполегливо готувалася до конкурсу, який передбачав не лише будівництво моделі «Школи майбутнього», а й створення відеоролика, банера, усну презентацію  проекту.

Детальніше: Проект «Школа майбутнього»

День цивільного захисту

IMG 3044З метою закріплення практичних знань і дій педагогів та учнів колежу під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру  18 квітня 2013 року в Українському колежі було проведено «День цивільного захисту» .

Детальніше: День цивільного захисту

МИ - ЗА ЧИСТОТУ І ПОРЯДОК!

000113 квітня  педколектив та учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського долучилися до Всеукраїнської акції-суботника.

Детальніше: МИ - ЗА ЧИСТОТУ І ПОРЯДОК!

Митці України – дітям

IMG 418715 квітня 2013 року в Українському колежі в рамках проекту «Митці України – дітям» відбувся концерт джаз-бенду Національного президентського оркестру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України С.М. Золотарьова 

Детальніше: Митці України – дітям

Початкова школа шукає таланти

IMG 299310 квітня в молодшій школі Українського колежу відбулась довгоочікувана подія – концерт юних талантів.

Детальніше: Початкова школа шукає таланти

Країна чудес

IMG 16249 квітня до Українського колежу вкотре завітали артисти Шоу-театру «Дієз».

Детальніше: Країна чудес

Науково-практична конференція

P12606875-6 квітня 2013року  в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбулася науково-практична конференція «Педагогіка благочестя в освітньому  просторі України», учасниками  якої стали науковці, вчителі, представники громадських організацій з багатьох міст України. У виступах доповідачів було порушено актуальні проблеми сьогодення

Детальніше: Науково-практична конференція

Педагогіка благочестя в освітньому просторі України

Родина українського колежу ім.. В. О. Сухомлинського запрошує до участі  у програмі всеукраїнської науково-практичної конференції "Педагогіка благочестя в освітньому просторі України"

Детальніше: Педагогіка благочестя в освітньому просторі України

Хай лунає пісня дзвінко!

IMG 9035Весняні канікули в Українському колежі, вже традиційно, розпочались з конкурсу класних хорів. Цього року конкурс був присвячений 80-річчю від дня народження композитора, музикознавця, піаністки Богдани Михайлівни Фільц.

 

Детальніше: Хай лунає пісня дзвінко!