Колежанська родина 2018

Предметні кафедри колежу

  • україністики;
  • іноземних мов;
  • інформаційних технологій;
  • суспільних наук;
  • точних наук;
  • природничих наук;
  • етико-естетичних наук;
  • початкового навчання;
  • здорового способу життя;

Колежанська родина 2017

Адміністрація

Кушнір Євген Семенович
директор Українського колежу
 
Касьяненко Олексій Павлович
заступник директора з адміністративно-господарської роботи
 
Хайруліна Тетяна Геннадіївна
заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України»
Приймаченко Аліна Василівна
заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України»
Дорофій Ліана Вікторівна
заступник директора з виховної роботи, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
    
 
 
 
 
 
 
Гуменчук Ольга Михайлівна
заступник директора з науково-методичної роботи
вища категорія, старший учитель
 
 
 
 
 
 
 
 
DSC 2596 01 Мартинюк Людмила   Степанівна             заступник   директора з   навчально-виховної   роботи
Прийма Тетяна Антонівна
Головний бухгалтер

Кафедра україністики

Маковецька Оксана Борисівна
голова методичної комісії, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Вахрушева Ольга Миколаївна
вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Заслужений вчитель України»
Гуменчук Ольга Михайлівна
учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Некрасова Наталія Миколаївна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Хомич Ярослава Юріївна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Кушнір Тетяна Іванівна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук
Ткач Лілія Володимирівна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст ІІ категорії
 
Бойко Наталія Петрівна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст
 

Кафедра іноземних мов

Хайруліна Тетяна Геннадіївна
учитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України»
Поленок Зоряна Володимирівна

вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії,
учитель-методист

Павлик Людмила Петрівна
вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Манорик Ольга Василівна

вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії,
учитель-методист, «Відмінник освіти України»

Азарова Олена В’ячеславівна

вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії,
старший учитель

Преподобний Андрій Васильович
вчитель іноземної мови, спеціаліст І категорії
Костенко Наталія Миколаївна
вчитель іноземної мови, спеціаліст І категорії
Савчук Олександра Валеріївна
вчитель іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії
Ангел Наталія Євгенівна
вчитель іноземної мови,
спеціаліст
Дубенок Інна Володимирівна
вчитель іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії
Мельницька Юлія Вікторівна
вчитель іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії
Ляшук Анна Валентинівна
вчитель німецької мови,
спеціаліст
Петрунько Зінаїда Ростиславівна

вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії,
старший учитель

 

Кафедра інформаційних технологій

Ремізов Андрій Віталійович

вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії,
учитель-методист, «Відмінник освіти України»

Вовченко Вікторія Олегівна

спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Маципура Ніна Іванівна
вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Браілко Тетяна Олександрівна
вчитель інформатики, спеціаліст, педагог організатор

Кафедра суспільних наук

Кушнір Євген Семенович
вчитель правознавства
 
Пасещенко Ганна Володимирівна

голова методичної комісії, вчитель правознавства, спеціаліст вищої категорії, учитель-
методист, «Відмінник освіти України»

Шудляк Наталія Олександрівна
 
вчитель історії.
вища категорія, кандидат історичних наук

Кафедра точних наук

Пишінська Світлана Анатоліївна

голова методичної комісії, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії,
старший учитель

 
Осипова Наталія Миколаївна
вчитель математики, спеціаліст вищої категорії,старший учитель
 
Бойчук Тетяна Олександрівна
вчитель математики, спеціаліст

 

Кафедра природничих наук

Крумкач Аліна Анатоліївна
 
вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Даниліна Тетяна Леонідівна

вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, старший

Макодзеба Катерина Олександрівна
 
вчитель біології, спеціаліст І категорії
Титаренко Ніна Василівна
 
вчитель основ здоровʼя, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України»

Кафедра етико-естетичних наук

Косяченко Наталія Олександрівна

вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист

Золотарьова Алла Володимирівна

вчитель музики, спеціаліст вищої категорії, учитель-
методист

Еманова Зоя Григорівна
 
вчитель музики, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук
Васильєва Людмила Іванівна
вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Кафедра початкового навчання

Лаптєва Людмила Іванівна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України». Голова методичної комісії Дніпровського р-ну

Ремізова Вікторія Василівна
 
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
Лобановська Оксана Михайлівна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист

Бондар Лариса Миколаївна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти
України»

Селянська Ольга Іванівна
 
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Царінна Олександра Михайлівна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист

Дідусь Світлана Василівна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист, методист-кореспондент
Київського міського педагогічного університету імені
Б.Д. Грінченка

Полонець Оксана Андріївна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої
категорії, учитель-методист, методист-кореспондент
Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка

Бабічева Ганна В’ячеславівна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, методист-кореспондент Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка
Кодинець Ірина Василівна
вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії
 
Гончаренко Людмила Степанівна
вихователь ГПД
вища категорія, учитель-методист
Бадігон Олена Юріївна
Бадігон Олена Юріївна
вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії
 
Терентьєва Анастасія Геннадіївна
Терентьєва Анастасія Геннадіївна
 
вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії
Костінська Вікторія Анатоліївна
вчитель початкових класів, спеціаліст
 
Крюкова Любов Олексіївна
вчитель початкових класів, спеціаліст
 
 
Саратовська Інна Володимирівна

вихователь ГПД

Кафедра здорового способу життя

Кащей Вікторія Борисівна
голова методичного об’єднання, учитель фізкультури
вища категорія, учитель-методист
Кормільцев Василь Михайлович
учитель фізкультури та предмету «Захист Вітчизни»
перша категорія
Сейко Юрій Миколайович
учитель фізкультури
Ярмоленко Володимир Сергійович
учитель фізкультури

Психологічна служба та педагоги-організатори

Бойко Ольга Вікторівна
учитель-логопед
вища категорія, старший учитель
Любанська Світлана Іванівна
педагог-організатор
вища категорія, педагог-організатор-методист

Колежанська родина

Колежанська родина 2017

Колежанська родина 2018

Перемоги колежан

Аналітична довідка

про результати участі учнів Українського колежу

ім. В.О. Сухомлинського в предметних олімпіадах ІІ (районного) етапу

та творчих конкурсах 2015-2016 н.р.

У цілому   74 переможці.

Переможці ІІ (районного) етапу МАН 2015 -2016 н.р. – 1 учень:

  • ІІ місце – 1 учень.

Переможці ІІ (районного) етапу предметних олімпіад – 61 учень:

  • І місце – 7 учнів;
  • ІІ місце – 21 учень;
  • ІІІ місце – 33 учні.

Переможці конкурсів ІІ (районного) етапу – 12 учнів:

  • І місце – 3 учні;
  • ІІ місце – 4 учні;
  • ІІІ місце – 5 учнів.

1. Призери ІІ (районного) етапу МАН 2015 -16 н.р. та їх учителі:

№ з/п ПІБ Клас Місце Вчитель
Світова література
1. Мороз Юлія 10 - А ІІ Вахрушева О.М.

 

2. Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та їх учителі:

Прізвище ім’я Клас Місце Вчитель
Українська мова та література
1 Щербатенко Єлизавета 7 - А ІІ Кушнір Т.І.
2 Олійник Северин 7 - А ІІІ Кушнір Т.І.
3 Крючкова Катерина 8 - Б І Хомич Я.Ю.
4 Цимбал Софія 8 - Б І Маковецька О.Б.
5 Маковецька Єлизавета 8 - Б ІІІ Хомич Я.Ю.
6 Потієнко Ірина 9 - Б ІІ Некрасова Н.М.
7 Мороз Юлія 10 - А ІІІ Шовкова О.В.
8 Дмитрієва Катерина 11 - А ІІІ Гуменчук О.М.
Світова література
9 Щербатенко Єлизавета 7 - А ІІ Клімчук Т.В.
10 Маковецька Єлизавета 8 -Б ІІІ Клімчук Т.В.
11 Потієнко Ірина 9 - Б І Клімчук Т.В.
12 Зененко Богдана 10 - А ІІ Вахрушева О.М.
13 Баздирев Антон 11 - А ІІ Гуменчук О.М.
14 Дмитрієва Катерина 11 - А ІІІ Гуменчук О.М.
Англійська мова
15 Василюк Дар’я 8 - В І Азарова О.В.
16 Костовецький Євгеній 8 - Б ІІ Вегера Я. А.
17 Новак Мирослав 8 - Б ІІ Азарова О.В.
18 Куреновська Анастасія 8 - В ІІ Вегера Я. А.
19 Чаркіна Аліса 9 - В ІІ Поленок З.В.
20 Єпішина Дар’я 9 - В ІІІ Поленок З.В.
21 Попсуй Анна 9 - В ІІІ Поленок З.В.
22 Дем’янова Інна 9 - Б ІІІ Преподобний А.В
23 Грищенко Даніель 9 - Б ІІІ Преподобний А.В.
24 Кірдяєва Ольга 10-А ІІ Азарова О.В.
25 Лапицький Володимир 10 - А ІІІ Азарова О.В.
26 Мороз Юлія 10 - А ІІІ Азарова О.В.
27 Спіцин Гліб 10 - Б ІІІ Азарова О.В.
28 Петренко Оксана 11 - А ІІ Поленок З.В.
29 Стрілець Юлія 11 - А ІІІ Поленок З.В.
30 Колесан Юрій 11 - А ІІІ Поленок З.В.
31 Коробка Настасія 11 - В ІІІ Поленок З.В.

Фізика

32

Баздирев Антон 11 - А ІІІ Філіппенко О.О.
Математика
33 Зубець Микола 9 - Б ІІІ Осипова Н.М.
Інформатика (комп’ютерна графіка)
34 Кірдяєва Ольга 10 - А І Маципура Н.І.
35 Охрімчук Катерина 11 - В ІІІ Ремізов А.В.
Інформатика (програмування)
36 Лапицький Володимир 10 - А ІІ Ремізов А.В.
Інформатика (комп’ютерна анімація)
37 Кірдяєва Ольга 10 - А ІІ Маципура Н.І.

Інформатика (веб-дизайн)

38

Лапицький Володимир 10 - А ІІ Ремізов А.В.

Біологія

39 Зубець Микола 9 - Б ІІ Макодзеба К.О.

40

Потієнко Інна 9 - Б ІІІ Макодзеба К.О.
41 Лапицький Володимир 10 - А І Макодзеба К.О.

42

Мороз Юлія 10 - А ІІІ Макодзеба К.О.

43

Сердюк Вероніка 11- В ІІІ Крумкач А.А.
Хімія
44 Потієнко Інна 9 - Б ІІІ Крумкач А.А.
45 Лапицький Володимир 10 - А ІІІ Дорошенко Т.Л.
46 Кандиба Всеволод 11 - А ІІІ Крумкач А.А.
Географія
47 Чаркіна Аліса 9 - В ІІ Преподобний А.В.
48 Лапицький Володимир 10 - А ІІІ Дорофій Л.В.
Історія
49 Попсуй Анна 9 - В ІІІ Пасещенко Г.В.
50 Грищенко Даніель 9 - А ІІІ Маслов В.Е.
51 Попова Віталіна 10 - А І Маслов В.Е.
52 Баздирев Антон 11 - А ІІ Маслов В.Е.
Правознавство
53 Потієнко Ірина 9 - Б ІІ Маслов В.Е.
54 Попсуй Анна 9 - В ІІ Маслов В.Е.
55 Бахмач Анастасія 10 - А ІІ Маслов В.Е.
56 Лапицький Володимир 10 - А ІІ Маслов В.Е.
Образотворче мистецтво
57 Єфременко Анастасія 6 - А ІІІ Косяченко Н.О.
58 Гумяченко Валерія 6 - Б ІІІ Косяченко Н.О.
59 Остапенко Дар’я 7 - В ІІІ Косяченко Н.О.
60 Бойко Лідія    10 - Б ІІІ Косяченко Н.О.
61 Гопкало Вероніка 11 - А І Косяченко Н.О.
         

 

3. Переможці конкурсів (районний етап)

№ з/п ПІБ Клас Місце Вчитель
Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика
1 Крючков Артем 3 - А І Бабічева Г.В.
2 Герус Валерія 3 - А ІІ Бабічева Г.В.
3 Харченко Аліна 4 - А І Лаптєва Л.І.
4 Толмачов Артем 4 - А ІІ Лаптєва Л.І.
5 Бистрякова Марія 4 - Б ІІІ Ремізова В.В.
6 Крючкова Катерина 8 - Б ІІ Хомич Я.Ю.
7 Цимбал Софія 8 - Б ІІІ Маковецька О.Б.
8 Зеленко Богдана 10 - А ІІІ Шовкова О.В.
9 Баздирев Антон 11 - А ІІІ Гуменчук О.М.
10 Колесан Юрій 11 - А І Гуменчук О.М.
11 Пшепіровська Діана 11 - А ІІІ Гуменчук О.М.
12 Міненко Микита 11 - А ІІ Гуменчук О.М.

 

 

Дочірні категорії