Структура самоврядування колежу

Український колеж має сталу дієву двоступеневу структуру самоврядування – загальношкільну (ВРОС) і класну (Серце класу) із чітким взаємозв’язком органів учнівського самоврядування класів із загальношкільним та консультативно-педагогічним керівництвом обох рівнів з боку педагогічного колективу школи.
 
Велика Рада Об’єднаних Сердець за напрямками роботи об’єднуються в Департаменти: 
 
Департамент освіти і науки – це простір ініціативи і творчості у навчально-пізнавальній діяльності.
 
Соціальний департамент – це  організація роботи з учнями молодших класів, спрямовує роботу волонтерів, організація заходів у колежі з превентивного виховання,   реалізація профорієнтаційних та  спільних проектів з батьківською палатою колежу.
 
Департамент культури: турбота про естетичне виховання колежан, розвиток їх художніх здібностей, організація творчих вечорів, концертів, зустрічей з відомими людьми України.
 
Департамент комунікацій та інформації:  ознайомлення учнів з новинами, подіями у колежі, робота колежанської програми «TV-колеж», випуск газети ВРОС.
 
Департамент спорту: формування спортивної культури і збереження здоров’я колежан, проведення заходів, які виховують в учнів свідому дисципліну і самообслуговування.
 
Керівники департаментів утворюють Учнівську палату ВРОС, яка повністю відповідає за роботу комісій.
 
Серце класу – це «ключові» особи класу, керівники класних об’єднань, безпосередні виконавці, «гаранти» виконання рішень, що забезпечують тісний зв'язок колежанського активу та класних керівників, перші помічники класних керівників.
 
Серце класу:
Стабільність:
Староста класу, його помічники: піклуються про стабільність добрих    стосунків, навчальних успіхів, колежанських, матеріальних цінностей в класі, ведення щоденників тощо.
 
Ерудит-інтелектуал:
Взаємодопомога, взаємопідтримка по навчанню, участь в олімпіадах, інтелект-турнірах, участь у роботі музею В.О.Сухомлинського, конкурси, МАН тощо.
 
Радник добрих справ:
Шефська робота, доброчинні акції, волонтерська діяльність, спортивні змагання тощо.
 
Цивілізованість стосунків:
Дисципліна і порядок, виконання Кодексу честі колежанина та статутних вимог, культура поведінки тощо.
 
Етика і естетика співтворчості:
Організація дозвілля колежан, родинних свят, літературно-музичних заходів, екскурсій, видання літописів, класних фотоальбомів.
 
2- rada trukytnika
3-structure-of-self-class