Новини 

12.10.2019, 10:48
vistavka-shlyakhami-velikoji-materiПокрова Пресвятої Богородиці - одне з головних свят православного календаря, яке є уособленням материнської любові, ласки, милосердя, заступництва, доброчинності.
11.10.2019, 12:15
patriotichnij-fleshmob-mi-nashchadki-kozakiv-v-ukrajinskomu-kolezhi-im-v-o-sukhomlinskogoОкрилені успіхом попереднього музично-поетичного флешмобу «Щоб у серці жила Батьківщина!», четвертокласники Українського колежу 11 жовтня презентували свій новий проект – патріотичний флешмоб «Ми – нащадки козаків!».
10.10.2019, 18:33
kolezhani-uchasniki-chempionatu-z-shakhiv6 жовтня відбувся І етап півфіналу Чемпіонату з шахів серед школярів м. Києва «Шаховий дебют».

Зустріч учнів 2-Г класу з представником патрульної поліції України

Офіцер влаштував малюкам справжнє театралізоване дійство, під час якого діти ненав’язливо повторили основні правила дорожнього руху, без нудних повчань отримали неоціненну інформацію про те, як убезпечити себе у великому (і, на жаль, не завжди дружньому) світі, як поводитися на вулиці та вдома, щоб лихо оминуло стороною!

Подібні зустрічі дуже важливі для школярів, адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

01234567