Новини 

15.11.2018, 12:07
ridna-mova-tse-dukhovne-bahatstvo-naroduКожен народ має свою неповторну скарбницю – рідну мову. В. О. Сухомлинський писав, що мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
15.11.2018, 12:01
konkurs-deklamatoriv-slovo-to-mudrosti-prominТрадиційно в  листопаді у колежі  врочисто проходить Місячник української мови, приурочений до Дня української  писемності.
13.11.2018, 19:59
urok-tolerantnosti-my-rizni-my-razomЩорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантність – це  повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки, готовність прийняти інших такими, якими вони є.

Зустріч другокласників Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського з представником патрульної поліції України

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

"Безпека дітей – понад усе!" Під таким гаслом 8 листопада відбулася зустріч другокласників з інспектором Управління патрульної поліції, старшим лейтенантом Багалюка Сергієм Сергійовичем. У невимушеній ігровій формі правоохоронець розповів учням про правила безпечної поведінки на вулиці та в громадських місцях, нагадав основні правила дорожнього руху. Поліцейський акцентував увагу на тому, що дорогу потрібно переходити лише на пішохідних переходах, наголосивши на важливості світловідбиваючих елементів на одязі й ранцях школярів, аби водії здалеку бачили дитину на дорозі.

По завершенню зустрічі діти й педагоги подякували Сергію за цікаву та корисну розповідь і зробили колективне фото на згадку. 001DSC 8808 новый размерDSC 8819 новый размерDSC 8869 новый размерDSC 8882 новый размерDSC 8898 новый размерDSC 8926 новый размерDSC 8934 новый размер