Новини 

17.01.2019, 14:41
lektsiia-stop-bulinhРано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою боулінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.
28.12.2018, 12:27
kolezhanske-suzir-ia-2018Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими й чуйними, допомогти забути про буденність і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усміши та любов.

Зустріч другокласників Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського з представником патрульної поліції України

Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

"Безпека дітей – понад усе!" Під таким гаслом 8 листопада відбулася зустріч другокласників з інспектором Управління патрульної поліції, старшим лейтенантом Багалюка Сергієм Сергійовичем. У невимушеній ігровій формі правоохоронець розповів учням про правила безпечної поведінки на вулиці та в громадських місцях, нагадав основні правила дорожнього руху. Поліцейський акцентував увагу на тому, що дорогу потрібно переходити лише на пішохідних переходах, наголосивши на важливості світловідбиваючих елементів на одязі й ранцях школярів, аби водії здалеку бачили дитину на дорозі.

По завершенню зустрічі діти й педагоги подякували Сергію за цікаву та корисну розповідь і зробили колективне фото на згадку. 001DSC 8808 новый размерDSC 8819 новый размерDSC 8869 новый размерDSC 8882 новый размерDSC 8898 новый размерDSC 8926 новый размерDSC 8934 новый размер