Новини 

26.10.2020, 11:41
ekologichnij-proektПротягом жовтня учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського брали активну участь в екологічному проекті «Збережемо ліс», спрямований на збереження природного середовища нашої планети.
26.10.2020, 11:39
storinki-istoriji-nashogo-kolezhuНещодавно в Музеї В.О. Сухомлинського відбулася тепла зустріч між колишнім учителем, першим заступником з науково-методичної роботи Українського колежу Рудаківською Світланою Вікторівною - кандидатом філософських наук, професором, проректором Київського міжнародного університету, що працювала в нашому закладі від перших днів створення, і вчителями-випускниками колежу Маковецькою О.Б., Хомич Я.Ю., Азаровою О.В., Ткач Л.В., Дмитренко Т.О., учителями-корифеями Ремізовим А.В. та Преподобним А.В., представниками ВРОС та адміністрації.
14.10.2020, 00:55
Вітання від колежан Ініціативні учні 7-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського та вчителі Наталія Олександрівна Шудляк, Оксана Вікторівна Якуб підготували для колежанської родини креативне вітання з  Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, які відзначають 14 жовтня.  

Згадуємо правила дорожнього руху!


   Протягом тижня галаслива малеча 2-3 класів на уроках малювання заповнювала шкільне подвір’я. Тепле осіннє сонечко, кольорова крейда, чистий асфальт, і… За півгодини на колежанському подвір’ї з’являлися світлофори, дорожні знаки, перехрестя, автомобілі.
 Часто ми не вважаємо малювання крейдою чимось серйозним. Даремно! За допомогою кольорової крейди дитина може не тільки намалювати яскраві картинки на асфальті, а й закріплює набуті знання, розвиває фантазію, проявляє свій творчий потенціал. Крім того, урок малювання просто неба, робота в команді – це завжди цікаво й весело!

012 345678913