Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.
 
Олександр Федак незабаром стане випускником колежу. Автор поетичної збірки «Et post mort... spiro et spero» закликає нас: «…цінуйте безумців, що кажуть все, що вони думають, і роблять все, що вважать за потрібне, не зважаючи на докори інших, адже, хто, як не вони, додають у наше життя кольори, відмінні від сірого.» 
 
Романченко Андрій – учень10-А класу. Поезія – творча Муза Андрія. Вона вражає своєю щирістю та відвертістю почуттів, своєрідним мовним стилем та влучними порівняннями. Його вірші сповнені образної яскравості, романтичного споглядання, життєстверджуючого світосприймання.