Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.
 
Олександр Федак незабаром стане випускником колежу. Автор поетичної збірки «Et post mort... spiro et spero» закликає нас: «…цінуйте безумців, що кажуть все, що вони думають, і роблять все, що вважать за потрібне, не зважаючи на докори інших, адже, хто, як не вони, додають у наше життя кольори, відмінні від сірого.» 
 
Романченко Андрій – учень10-А класу. Поезія – творча Муза Андрія. Вона вражає своєю щирістю та відвертістю почуттів, своєрідним мовним стилем та влучними порівняннями. Його вірші сповнені образної яскравості, романтичного споглядання, життєстверджуючого світосприймання.