Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Вибори президента ВРОС

Протягом січня колежани старшокласники активно й ретельно готувалися до визначної події – виборів президента ВРОС.

Особливо наполегливо готувалися кандидати на таку престижну та відповідальну посаду.
У результаті аналізу передвиборчих програм кандидатами стали такі учні:

Турчанінова Вероніка, 8-А клас;
Бадешко Олександра, 8-А клас;
Новікова Орина, 8-А клас;
Гамоцький Зіновій, 8-В клас;
Буруменська Анастасія, 9-В клас;
Ткаченко Юлія, 10-А клас;
Бондарчук Ігор, 10-В клас.

Передвиборча кампанія тривала з 26.01.15р. по 29.01.15р. і вже в п’ятницю 30.01.2015 року відбулося голосування.

Для перерахунку голосів були запрошені старости або представники з кожного класу, які власноруч рахували бюлетені. Це обумовило чесність і прозорість виборів.
Отже, за підрахунками голосів перемогла Анастасія Буруменська, учениця 9 – В класу.

Наступного дня на ХХІІІ конференції батьківського самоврядування Анастасія Любящева, попередній президент, учениця 11 – А класу передала свої повноваження новій обранниці та побажала успіхів і натхнення.

Від усієї колежанської родини щиро вітаємо Анастасію Буруменську з новою посадою й бажаємо міцного здоров’я, наснаги, удачі в усіх справах!