Новини 

11.06.2021, 13:18
peremoga-v-zmaganni-z-shakhiv-kubka-mera-krishtaleva-tura1 червня пройшли змагання з шахів Кубка мера "Кришталева тура", першість міста. Фінал. (Інтернет-версія). Змагання проводились на платформі Lichess за Швейцарською системою жеребкування у 9 турів відповідно до "Правил шахів ФІДЕ". Аніна Влада (4-а) поділила II-III місце (за коефіціентом III) в категорії серед дівчат 1-4 класів. Щиро вітаємо Владу і бажаємо наступних великих перемог.
10.06.2021, 14:51
nezabutnij-den-dev-yatiklasnikiv8 червня 2021 року дівчата та хлопці 9-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського отримали перший офіційний документ про освіту - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.         Упродовж останніх дев’яти років колежани радісно поспішали до школи, натхненно оволодівали філологічними, природничими, математичними науками,навчалися дружити, допомагати та поважати, домовлятися та розуміти, миритися та чути один одного.А кожного дня поруч із ними були мудрі та справедливі, суворі та водночас веселі, ділові та невтомні вчителі, які доклали чимало зусиль, щоб їхні вихованці розкрили свої таланти, здібності та реалізовували себе як особистості.          Колежани - випускники 2021 – гордість Українського колежу!
09.06.2021, 15:36
Співбесіда на вільні місця до 10-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського відбудеться 10 червня 2021 р. о 10.00 год за попередньою заявою батьків, або осіб, які їх замінюють, з дотриманням карантинних обмежень. Наявність свідоцтва про здобуття базової середньої освіти  обов’язкова. Учні, які мають свідоцтво з відзнакою, зараховуються поза конкурсом. Зарахування учнів за рейтинговим списком відбудеться 15 червня 2021 р.

Вибори президента ВРОС

Протягом січня колежани старшокласники активно й ретельно готувалися до визначної події – виборів президента ВРОС.

Особливо наполегливо готувалися кандидати на таку престижну та відповідальну посаду.
У результаті аналізу передвиборчих програм кандидатами стали такі учні:

Турчанінова Вероніка, 8-А клас;
Бадешко Олександра, 8-А клас;
Новікова Орина, 8-А клас;
Гамоцький Зіновій, 8-В клас;
Буруменська Анастасія, 9-В клас;
Ткаченко Юлія, 10-А клас;
Бондарчук Ігор, 10-В клас.

Передвиборча кампанія тривала з 26.01.15р. по 29.01.15р. і вже в п’ятницю 30.01.2015 року відбулося голосування.

Для перерахунку голосів були запрошені старости або представники з кожного класу, які власноруч рахували бюлетені. Це обумовило чесність і прозорість виборів.
Отже, за підрахунками голосів перемогла Анастасія Буруменська, учениця 9 – В класу.

Наступного дня на ХХІІІ конференції батьківського самоврядування Анастасія Любящева, попередній президент, учениця 11 – А класу передала свої повноваження новій обранниці та побажала успіхів і натхнення.

Від усієї колежанської родини щиро вітаємо Анастасію Буруменську з новою посадою й бажаємо міцного здоров’я, наснаги, удачі в усіх справах!

No images found.