Новини 

21.06.2024, 13:06
kolezhanskij-vipusk-2024Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.
14.06.2024, 15:05
khvilyuyucha-mitУ Класі просто неба Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, сподіваннями та неймовірними мріями, відбулася визначна подія в житті кожного дев’ятикласника.
05.06.2024, 17:36
День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України відзначається 4 червня. Більше ніж 1899 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

«Василь Сухомлинський. Твори і Творці»

«Що було найголовнішим у моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей», – так писав він у головній книзі свого життя «Серце віддаю дітям». І назва її зовсім не красивий літературний оборот, а чиста правда.

Інтерес до творчої спадщини Сухомлинського, висловлені ним міркування, думки, ідеї і сьогодні надихають педагогів не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Пропонуємо до вашої уваги відео «Василь Сухомлинський. Твори і Творці» спільний проєкт Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського і Національної бібліотеки України для дітей.

Посилання: https://youtu.be/RgETJl8raCI?si=4pqf9A8nFtYOCH1O