Новини 

15.11.2018, 12:07
ridna-mova-tse-dukhovne-bahatstvo-naroduКожен народ має свою неповторну скарбницю – рідну мову. В. О. Сухомлинський писав, що мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
15.11.2018, 12:01
konkurs-deklamatoriv-slovo-to-mudrosti-prominТрадиційно в  листопаді у колежі  врочисто проходить Місячник української мови, приурочений до Дня української  писемності.
13.11.2018, 19:59
urok-tolerantnosti-my-rizni-my-razomЩорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантність – це  повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки, готовність прийняти інших такими, якими вони є.

УРОК МУЖНОСТІ ТА КОЛЕЖАНСЬКОЇ СЛАВИ

         Під час розмови з колежанами було розкрито поняття мужності, доблесті  та патріотизму, наголошено на важливості ролі чоловіка-захисника рідного краю. Учасники заходу вшанували  героїв України, полеглих у неоголошеній війні за територіальну цілісність нашої держави.

         Одним із таких героїв став колишній учень колежу Андрій Кузьменко, який загинув, беручи участь у спецоперації. Під час заходу старшокласники згадали про життєвий та військовий шлях колишнього співробітника спецпідрозділу «Альфа», мали змогу подивитися відеосюжети про його бойові будні та родину, переглянути документальну стрічку «Чотири роки АТО», створену за матеріалами Служби Безпеки України.

         Хвилина мовчання та покладання квітів біля меморіальної дошки пам’яті Андрія Павловича Кузьменка стали логічним завершенням цього Уроку.

         Слава Героям України! Наша безмірна Вам вдячність! DSC 2903DSC 2907DSC 2942DSC 2943DSC 2946DSC 2957DSC 2960