Новини 

17.01.2019, 14:41
lektsiia-stop-bulinhРано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою боулінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.
28.12.2018, 12:27
kolezhanske-suzir-ia-2018Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими й чуйними, допомогти забути про буденність і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усміши та любов.

УРОК МУЖНОСТІ ТА КОЛЕЖАНСЬКОЇ СЛАВИ

         Під час розмови з колежанами було розкрито поняття мужності, доблесті  та патріотизму, наголошено на важливості ролі чоловіка-захисника рідного краю. Учасники заходу вшанували  героїв України, полеглих у неоголошеній війні за територіальну цілісність нашої держави.

         Одним із таких героїв став колишній учень колежу Андрій Кузьменко, який загинув, беручи участь у спецоперації. Під час заходу старшокласники згадали про життєвий та військовий шлях колишнього співробітника спецпідрозділу «Альфа», мали змогу подивитися відеосюжети про його бойові будні та родину, переглянути документальну стрічку «Чотири роки АТО», створену за матеріалами Служби Безпеки України.

         Хвилина мовчання та покладання квітів біля меморіальної дошки пам’яті Андрія Павловича Кузьменка стали логічним завершенням цього Уроку.

         Слава Героям України! Наша безмірна Вам вдячність! DSC 2903DSC 2907DSC 2942DSC 2943DSC 2946DSC 2957DSC 2960