Новини 

17.01.2019, 14:41
lektsiia-stop-bulinhРано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою боулінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.
28.12.2018, 12:27
kolezhanske-suzir-ia-2018Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими й чуйними, допомогти забути про буденність і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усміши та любов.
24 квітня Прошкуратова Тамара Сергіївна, Герой України, Відмінник народної освіти України, Заслужений вчитель України ділилася своєю професійною майстерністю з вчителями початкової школи колежу та студентами Київського педагогічного університету ім. Б.Грінченка. Тамара Сергіївна провела урок між предметних зв’язків «Україна хустками багата», під час якого учні дізналися цікаві факти з історії хустки та особливості носіння хустки в різних регіонах України, познайомилися з народними обрядами, пов’язаними з хустиною, згадали літературні та художні твори, в яких присутня хустка. Дівчаткам було цікаво дізнатися, як використовують хустку у своїх колекціях сучасні дизайнери. Крім того учні із задоволенням грали в математичну гру «Магазин хусток». Завдяки Тамарі Сергіївні педагоги отримали безцінний досвід проведення таких уроків, збагатили власну педагогічну скарбничку цікавими формами та методами роботи.
 
Щиро дякуємо Тамарі Сергіївні за надзвичайно цікавий майстер-клас і зичимо їй міцного здоров’я, невичерпної творчості і натхнення!