Новини 

27.02.2024, 14:01
shche-odna-peremoga-kolezhanУ суботу 24 лютого в межах заходів, присвячених Дню рідної мови, команда Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського вперше брала участь у міському конкурсі-грі "Музейний квест", який підготували і провели фахівці Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.
27.02.2024, 13:56
dialogi-pro-vijnuМузейний простір Українського колежу — це не лише місце збереження експонатів. Це своєрідний культурно-просвітницький центр, місце для соціальної взаємодії, місце діалогу.
27.02.2024, 13:53
razom-do-peremogi-202424 лютого 2022 року - дата, яка назавжди вкарбувалася в пам'ять кожного українця.   День, коли ворог ступив на нашу землю, щоб зруйнувати наше мирне життя.

Участь старшокласників у науковій дискусії

Метою заходу було нагадати присутнім про Чорнобильську трагедію та окреслила перспективи атомної енергетики в майбутньому. Учасники обговорили природу радіоактивності, її вплив на навколишнє середовище, зробили екскурс у розвиток атомної енергетики, висвітлили її переваги та недоліки, а також порушилии найважливіше питання: яке майбутнє в енергетичної системи України та світу.

Захід було проведено за ініціативою активістів студентського наукового клубу «Start in Science» ДТЕУ. Організатором виступила старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, науковий керівник клубу Чикун Надія Юріївна.

Від колежу до участі в дискусії долучилися учні 10-х класів Кармазін Роман та Гаврилов Владислав, які підготували змістовні презентації про синтез ядерної енергетики й перспективи її застосування та висвітлили своє бачення тематики заходу (керівники - учитель хімії Якуб Оксана Вікторівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Хайруліна Тетяна Геннадіївна).

123456