Новини 

25.01.2022, 13:31
muzejnij-urok-tsikavo-pro-pavla-tichinuПостать Павла Тичини надзвичайно цікава й багатогранна.
25.01.2022, 13:27
ukrajinskij-kolezh-im-v-o-sukhomlinskogo-rado-vitae-parizhan   У рамках міжнародного партнерства з Українською Паризькою Школою (м. Париж, Франція) Український колеж ім. В.О.Сухомлинського відвідали   Олена Внуковська-Місталь, засновниця УПШ, Анастасія і П’єр Маккет, представники Франко-української асоціації, та музикант і піаніст Майк Кауфман.
25.01.2022, 01:37
vseukrajinskij-konkurs-ekskursovodiv-muzejiv-navchalnikh-zakladiv22 січня у Музеї окупації Києва відбувся загальноміський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

У передчутті свята

16.12.2013 року в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського психологічною службою  було проведено заняття з елементами тренінгу «Новорічний колаж» як форма виховної роботи з учнівським колективом», мета  якого передбачала ознайомлення  педагогічного колективу з  методикою даного виду роботи.

Після напруженого робочого дня учителі  з натхненням  виконували запропоноване завдання. Атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння, передчуття свята сприяла плідній роботі над створенням новорічних колажів-побажань у творчих групах.

Підвищення рівня згуртованості педагогічного колективу, емоційне розвантаження, позитивне налаштування  на життєву активність у наступному році – це результат, до якого прагнули та досягли.

Сподіваємось, що здобутий досвід  дасть можливість учителям створити оптимальні умови для реалізації творчого потенціалу учнів.