Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Твори добро, красу та радість

Арт-фест – загальноколежанський мистецький проект присвячений 100-річчю з Дня народження В.О. Сухомлинського в Українському колежі.   Захід не залишив байдужими відвідувачів виставок: дитячих робіт за творами Василя Сухомлинського (керівник Саратовська І.В.), живопису «Весняна симфонія» (керівник Косяченко Н.О.) та творчості «Мріємо, думаємо, діємо» (керівник Васильєва Л.І.), вистав:  колежанського театрального гуртка (керівник Мірхамедова Л.В.), юних акторів ВРОСівців, музичних казок учнів 5-х класів (керівник Золотарьова А.В.). Під час концерту танцювали, співали, читали авторські поезії та грали на музичних інструментах  колежани - лауреати та переможці Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: «Березіль» (керівник Костак О.І.), «Суцвіття» (керівник Еманова З.Г.), Апатова Крістіна, Федак Олександр учні 11 -А класу та Медведєв Гордій, учень 10-Б класу.
 
Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!
Знаходьте час для роздумів – це джерело сили!
Знаходьте час для читання – це джерело знань!
Знаходьте час для мрії – це шлях до зірок!
Знаходьте час для творчості – це муза душі!