Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

Твори добро, красу та радість

Арт-фест – загальноколежанський мистецький проект присвячений 100-річчю з Дня народження В.О. Сухомлинського в Українському колежі.   Захід не залишив байдужими відвідувачів виставок: дитячих робіт за творами Василя Сухомлинського (керівник Саратовська І.В.), живопису «Весняна симфонія» (керівник Косяченко Н.О.) та творчості «Мріємо, думаємо, діємо» (керівник Васильєва Л.І.), вистав:  колежанського театрального гуртка (керівник Мірхамедова Л.В.), юних акторів ВРОСівців, музичних казок учнів 5-х класів (керівник Золотарьова А.В.). Під час концерту танцювали, співали, читали авторські поезії та грали на музичних інструментах  колежани - лауреати та переможці Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: «Березіль» (керівник Костак О.І.), «Суцвіття» (керівник Еманова З.Г.), Апатова Крістіна, Федак Олександр учні 11 -А класу та Медведєв Гордій, учень 10-Б класу.
 
Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!
Знаходьте час для роздумів – це джерело сили!
Знаходьте час для читання – це джерело знань!
Знаходьте час для мрії – це шлях до зірок!
Знаходьте час для творчості – це муза душі!