Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Тиждень безпеки дорожнього руху

 
Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського презентували  на конкурс малюнки, аплікації та інформаційні плакати. 
 
Вкотре юні пішоходи продемонстрували свої знання по Правилам дорожнього руху, бажання їх дотримуватися та надзвичайну художню майстерність виконаних робіт.