Новини 

17.01.2019, 14:41
lektsiia-stop-bulinhРано чи пізно будь-який школяр може стати жертвою боулінгу, тобто опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або цькують. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причин булінгу безліч, і жертвою може стати кожен, хто не вписався в рамки колективу.
28.12.2018, 12:27
kolezhanske-suzir-ia-2018Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими й чуйними, допомогти забути про буденність і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усміши та любов.

«Щедрик» – українське диво: музейний урок в Українському колежі ім. В.О.Сухомлинського

Можна впевнено стверджувати, що «Щедрик» – найвідоміша українська мелодія, яку знає та наспівує весь світ і яка уособлює собою прихід різдвяних свят.

А чи всі знають, хто відкрив це геніальне творіння світу? І чому різдвяна пісня «Щедрик» відома у всьому світі під назвою «Carol of the Bells»?

Учні 3-4 класів, які завітали 26 грудня до музею В.О.Сухомлинського, дізналися про видатного українського композитора Миколу Леонтовича і про те, як непросто він створював всесвітньо відому обробку цієї щедрівки. Переглядаючи відео, діти насолодилися деякими оригінальними вокальними та інструментальними інтерпретаціями «Щедрика» і поринули в атмосферу Різдва, святкового настрою та новорічного дива.012345678910DSC 2289DSC 2323