Новини 

17.09.2020, 16:38
zgaduemo-pravila-dorozhnogo-rukhu   Нещодавно розпочався новий навчальний рік, а це означає, що потрібно нагадати маленьким пішоходам призабуті за літо правила безпечної поведінки на дорогах.
14.09.2020, 13:11
pershij-urok-u-muzeji-v-o-sukhomlinskogo   Перші дні навчання для наймолодших школярів завжди цікаві, насичені, сповнені приємних вражень.
02.09.2020, 10:17
pershij-dzvonik-nezabutne-svyato-ukrajinskij-kolezh-im-v-o-sukhomlinskogoОсновна прикмета настання осені – це шкільний дзвоник, який гучно сповіщає про початок нового навчального року! І хоча цьогоріч навчальний рік розпочався дещо нетрадиційно, без загальних заходів, вчителі Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського доклали зусиль, щоб організувати урочистості в своїх класних родинах.

Шановні випускники 11-х класів та батьки!

 

Закон, підписаний Президентом України Володимиром Зеленським, звільняє від ДПА у будь-якій формі учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

Випускникам цього року 26 червня будуть видані свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатки до них із записом «звільнений(а)» у відповідній графі. 

Здобувачі освіти, які претендують на отримання медалей, мають право отримати їх без проходження ДПА.

Випускники також мають право пройти ДПА за власним бажанням. Для цього в найкоротші терміни учні, яким виповнилося 18 років, або батьки (чи інші законні представники неповнолітніх) подають до колежу особисто заяву-підтвердження бажання пройти ДПА у формі ЗНО. Дата й час подачі заяви - 23 червня з 12.00 до 17.00 години.

         Водночас тим, хто бажає пройти ДПА у формі ЗНО, будуть видані свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатки до них із результатами ДПА після їх отримання від Українського центру оцінювання якості освіти, які будуть оприлюднені до 29 липня 2020 року.

         Зазначаємо, що при обрахунку середнього балу свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти будуть враховані оцінки за ДПА з усіх трьох обраних дитиною під час реєстрації предметів незалежно від того, будуть ці оцінки вищими чи нижчими за річні.

Адміністрація колежу

Шановні випускники 2020