Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Родинне свято «Найбільше щастя для дитини – щаслива і міцна родина»

Щорічно 15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Для кожної дитини сім’я – це символ тепла й щирості, любові та доброти. Учні 1-А і 1-В класів підготували свято «Найбільше щастя для дитини – щаслива і міцна родина», на яке запросили найрідніших людей: мам, татусів, бабусь, дідусів, братиків, сестричок. Саме їм першокласники присвятили пісні, вірші, таночки, інсценізації тощо. А ще на гостей чекали веселі гуморески і цікаві конкурси. Родинне свято пройшло в атмосфері добра, ніжності та зворушливості.