Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

Родинне свято «Найбільше щастя для дитини – щаслива і міцна родина»

Щорічно 15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Для кожної дитини сім’я – це символ тепла й щирості, любові та доброти. Учні 1-А і 1-В класів підготували свято «Найбільше щастя для дитини – щаслива і міцна родина», на яке запросили найрідніших людей: мам, татусів, бабусь, дідусів, братиків, сестричок. Саме їм першокласники присвятили пісні, вірші, таночки, інсценізації тощо. А ще на гостей чекали веселі гуморески і цікаві конкурси. Родинне свято пройшло в атмосфері добра, ніжності та зворушливості.