Новини 

21.06.2024, 13:06
kolezhanskij-vipusk-2024Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.
14.06.2024, 15:05
khvilyuyucha-mitУ Класі просто неба Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, сподіваннями та неймовірними мріями, відбулася визначна подія в житті кожного дев’ятикласника.
05.06.2024, 17:36
День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України відзначається 4 червня. Більше ніж 1899 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Освітній хакатон. Гармонія Перемоги. День учнівського самоврядування.

          Усі готувалися та хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але незважаючи на повітряну тривогу успішним. Учні ВРОСу на нараді адміністрації колежу презентували напрацьовані за день проєкти: «Затишна оселя», «Стоп! Булінг!», «Міжнародна співпраця», «Обдарована дитина» - ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про важкі і веселі моменти під час роботи адміністраторами колежу, робили висновки.

          Сьогодні кожен охочий мав можливість долучитися до проведення уроків для інших класних колективів, подумати про те, якою є професія вчителя…

#Український_колеж_Сухомлинського

#Освітній_ХАКАТОН_2023

#Утвори_Освітнє_Коло

#Разом_до_Перемоги

#Народжені_ПЕРЕМАГАТИ

#Тримаймо_освітній_стрій_24_на_7