Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Новорічне свято наближається!

Радісна метушня, новорічна ялинка, яскраві карнавальні костюми та атмосфера справжнього дива –  до початкової школи Українського колежу завітала новорічна казка.  Святкове дійство з Дідом Морозом та Снігуронькою складалося з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному диханні й сприяли чудовому  настрою в залі. Діти та батьки з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, читали вірші, співали, танцювали. Ніхто з колежан не  залишився осторонь дійства, всі отримали море позитивних емоцій та гарного настрою.