Новини 

15.11.2018, 12:07
ridna-mova-tse-dukhovne-bahatstvo-naroduКожен народ має свою неповторну скарбницю – рідну мову. В. О. Сухомлинський писав, що мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
15.11.2018, 12:01
konkurs-deklamatoriv-slovo-to-mudrosti-prominТрадиційно в  листопаді у колежі  врочисто проходить Місячник української мови, приурочений до Дня української  писемності.
13.11.2018, 19:59
urok-tolerantnosti-my-rizni-my-razomЩорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантність – це  повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки, готовність прийняти інших такими, якими вони є.

Новорічне свято наближається!

Радісна метушня, новорічна ялинка, яскраві карнавальні костюми та атмосфера справжнього дива –  до початкової школи Українського колежу завітала новорічна казка.  Святкове дійство з Дідом Морозом та Снігуронькою складалося з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному диханні й сприяли чудовому  настрою в залі. Діти та батьки з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, читали вірші, співали, танцювали. Ніхто з колежан не  залишився осторонь дійства, всі отримали море позитивних емоцій та гарного настрою.