Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Науково-практичний семінар «Педагогічна зірка Василя Сухомлинського»

25 квітня в Національній бібліотеці України для дітей відбувся науково-практичний семінар «Педагогічна зірка Василя Сухомлинського», участь у якому, разом із науковцями і практиками, взяли вчителі Українського колежу Лобановська О.М. і Полонець О.А. У своєму виступі вони розповіли про втілення ідей В.О.Сухомлинського в своїй педагогічній діяльності. Зокрема, про урок-роздум «У пошуках істини», під час якого учні 4-А і 4-В класів аналізуючи твори і моральні заповіді В.Сухомлинського, розмірковували, наскільки актуальними є настанови Вчителя для сучасних дітей.