Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

Науково-практичний семінар «Педагогічна зірка Василя Сухомлинського»

25 квітня в Національній бібліотеці України для дітей відбувся науково-практичний семінар «Педагогічна зірка Василя Сухомлинського», участь у якому, разом із науковцями і практиками, взяли вчителі Українського колежу Лобановська О.М. і Полонець О.А. У своєму виступі вони розповіли про втілення ідей В.О.Сухомлинського в своїй педагогічній діяльності. Зокрема, про урок-роздум «У пошуках істини», під час якого учні 4-А і 4-В класів аналізуючи твори і моральні заповіді В.Сухомлинського, розмірковували, наскільки актуальними є настанови Вчителя для сучасних дітей.