Новини 

25.01.2022, 13:31
muzejnij-urok-tsikavo-pro-pavla-tichinuПостать Павла Тичини надзвичайно цікава й багатогранна.
25.01.2022, 13:27
ukrajinskij-kolezh-im-v-o-sukhomlinskogo-rado-vitae-parizhan   У рамках міжнародного партнерства з Українською Паризькою Школою (м. Париж, Франція) Український колеж ім. В.О.Сухомлинського відвідали   Олена Внуковська-Місталь, засновниця УПШ, Анастасія і П’єр Маккет, представники Франко-української асоціації, та музикант і піаніст Майк Кауфман.
25.01.2022, 01:37
vseukrajinskij-konkurs-ekskursovodiv-muzejiv-navchalnikh-zakladiv22 січня у Музеї окупації Києва відбувся загальноміський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Наступність початкової школи та дитячого садочка

Початкова школа колежу тісно співпрацює з ДНЗ № 628 Дніпровського району м. Києва. Значною подією педколективів колежу і ДНЗ № 628 став День відкритих дверей для майбутніх першокласників. 21 листопада на уроки до учнів перших класів колежу завітали малюки, які стали активними учасниками навчального процесу.

Вчителька 1-А класу Г.В.Бабічева зацікавила малечу І групи садочка оригінальними математичними завданнями за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

С.В.Дідусь, вчителька 1-Б класу навчала першокласників та вихованців ІІ групи ДНЗ правильно вимовляти звуки [п], [п’] та виділяти їх з різних позицій у словах.

Найбільше поталанило малюкам з ІІІ групи, які побували на уроці англійської мови в 1-Г класі. Вони разом із молодою талановитою вчителькою формували лексичні і граматичні з теми «Іграшки».