Новини 

25.01.2022, 13:31
muzejnij-urok-tsikavo-pro-pavla-tichinuПостать Павла Тичини надзвичайно цікава й багатогранна.
25.01.2022, 13:27
ukrajinskij-kolezh-im-v-o-sukhomlinskogo-rado-vitae-parizhan   У рамках міжнародного партнерства з Українською Паризькою Школою (м. Париж, Франція) Український колеж ім. В.О.Сухомлинського відвідали   Олена Внуковська-Місталь, засновниця УПШ, Анастасія і П’єр Маккет, представники Франко-української асоціації, та музикант і піаніст Майк Кауфман.
25.01.2022, 01:37
vseukrajinskij-konkurs-ekskursovodiv-muzejiv-navchalnikh-zakladiv22 січня у Музеї окупації Києва відбувся загальноміський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Музичні таланти

 В кінці листопада 2013 року учні 5-х класів продемонстрували свої здібності на святі талантів. Юні артисти співали, танцювали та вражали глядачів цікавими фокусами. Коли ж свято добігало кінця, діти заявили, що зупинятися на досягнутому не збираються і готові дивувати нас знову і знову.

Так 12 грудня 2013 року у великій світлиці Українського колежу учні 5-х класів зібралися на концерт-конкурс «Музичні таланти». Цього разу артисти вражали своєю майстерною грою на різних музичних інструментах.

Розпочав конкурсну програму учень 5-А класу Столяров Максим, виконавши українську народну пісню на сопілці. Пісоцька Віталія 5-А, Вовченко Діана 5-А, Головіна Таїсія  5-Б, Кирилова Анастасія 5-Б, а також Тимченко Поліна виконали цікаві музичні твори різного характеру на фортепіано. Своєю віртуозною грою на скрипці вразив Макаревич Олександр, учень 5-В класу. Оригінальним виступом відзначився Сідаш Богдан, учень 5-В класу, виконавши чарівну мелодію на флейті.

Кожен учасник конкурсу отримав заслужені нагороди в різних номінаціях.

Щиро дякуємо всім артистам за участь та бажаємо наступних перемог!