Новини 

21.06.2024, 13:06
kolezhanskij-vipusk-2024Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.
14.06.2024, 15:05
khvilyuyucha-mitУ Класі просто неба Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, сподіваннями та неймовірними мріями, відбулася визначна подія в житті кожного дев’ятикласника.
05.06.2024, 17:36
День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України відзначається 4 червня. Більше ніж 1899 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Музичне привітання для ЗСУ

У той час, коли героїчні хлопці і дівчата стоять на захисті нашої держави, учні Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського щиро дякують захисникам і захисницям за можливість навчатися, святкувати, отримувати подарунки.

Дякуємо ЗСУ за мужність та відданість у захисті рідної землі! Зичимо козацького здоров'я, добробуту, завзяття та нових звершень.  Нехай ваш шлях буде наповнений тільки перемогами, а ваша сила буде невичерпною! З Днем Збройних Сил України!

Щоб висловити свою безмежну повагу і вдячність воїнам, молодші колежани провели святковий флешмоб і створили музичний подарунок ЗСУ