Новини 

22.01.2020, 14:09
muzejnij-urok-zhittya-i-tvorchist-pavla-tichiniУкраїнська земля багата талантами. Одним із них є видатний поет Павло Тичина, який подарував світові соковиту яскраву поезію, просякнуту музикою та світлом.
22.01.2020, 14:05
zi-svyatom-budte-zdorovi-budte-bagati-khaj-radist-i-shchastya-zhivut-u-vashij-khati14 січня  українці відзначають одне із трьох Великих зимових свят: Святого Василя. У цей день, за традицією, зранку ходили посівальники, обсіваючи зерном оселі родичів, сусідів, знайомих, бажаючи господарям доброго здоров’я та добробуту у новому році.

Музейний урок «Щедрик» – українське диво»

Дивовижно, але більшість із тих, хто виконує популярну щедрівку в різних куточках планети, навіть не підозрює, що народилася ця мелодія в Україні.

   20 грудня у музеї В.О.Сухомлинського відбулися цікаві пізнавальні уроки «Щедрик» – українське диво» для учнів 3-х класів. Колежани дізналися про видатного українського композитора Миколу Леонтовича і про те, як непросто він створював всесвітньо відому обробку цієї щедрівки. Переглядаючи відео, діти насолодилися деякими оригінальними вокальними та інструментальними інтерпретаціями «Щедрика» і поринули в атмосферу Різдва, святкового настрою та новорічного дива.

0DSC 2468DSC 2470DSC 2473DSC 2476DSC 2482