Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Музейні уроки для першокласників

 
2 вересня першокласники Українського колежу відвідали музей В.О.Сухомлинського. Наймолодші колежани дізналися про історію нашої школи, про життя і творчість видатного педагога В.О.Сухомлинського, ім’я якого з гордістю носить колеж. Захоплююча розповідь Світлани Іванівни Любанської, педагога-організатора,  викликала у дітей щирий інтерес. Першокласники продемонстрували вихованість, чемність, бажання вчитись.
 
Яскравим закінченням музейного уроку стало вручення кожному учневі Значка колежанина. 
Бажаємо новим учням великої шкільної родини терпіння у навчанні, завзяття в цікавих колежанських справах, вірних друзів та мирного неба над головою.