Новини 

15.11.2018, 12:07
ridna-mova-tse-dukhovne-bahatstvo-naroduКожен народ має свою неповторну скарбницю – рідну мову. В. О. Сухомлинський писав, що мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
15.11.2018, 12:01
konkurs-deklamatoriv-slovo-to-mudrosti-prominТрадиційно в  листопаді у колежі  врочисто проходить Місячник української мови, приурочений до Дня української  писемності.
13.11.2018, 19:59
urok-tolerantnosti-my-rizni-my-razomЩорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантність – це  повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки, готовність прийняти інших такими, якими вони є.

Музейні уроки для першокласників

 
2 вересня першокласники Українського колежу відвідали музей В.О.Сухомлинського. Наймолодші колежани дізналися про історію нашої школи, про життя і творчість видатного педагога В.О.Сухомлинського, ім’я якого з гордістю носить колеж. Захоплююча розповідь Світлани Іванівни Любанської, педагога-організатора,  викликала у дітей щирий інтерес. Першокласники продемонстрували вихованість, чемність, бажання вчитись.
 
Яскравим закінченням музейного уроку стало вручення кожному учневі Значка колежанина. 
Бажаємо новим учням великої шкільної родини терпіння у навчанні, завзяття в цікавих колежанських справах, вірних друзів та мирного неба над головою.