Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Початкова школа відсвяткувала Свято прощання

Ось і настав цей урочистий день: 90 четвертокласників, їхні родини, педагоги зібралися на Свято прощання з початковою школою. Діти згадували свої перші кроки у школі,  перші поразки і досягнення, цікаві конкурси  й захоплюючі  екскурсії. Вони висловлювали щиру вдячність своїм першим вчителям.
 
Свято стало прощальним для четвертокласників. Вони попрощалися з початковою школою, з першими вчителями та передали своїм молодшим братикам і сестричкам –  майбутнім першокласникам –  символічний Ключ до Знань. 
 
Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак сьогоднішній день провів невидиму межу між дитинством і юністю. Бажаємо майбутнім п’ятикласникам успіхів і нових перемог.