Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

Початкова школа відсвяткувала Свято прощання

Ось і настав цей урочистий день: 90 четвертокласників, їхні родини, педагоги зібралися на Свято прощання з початковою школою. Діти згадували свої перші кроки у школі,  перші поразки і досягнення, цікаві конкурси  й захоплюючі  екскурсії. Вони висловлювали щиру вдячність своїм першим вчителям.
 
Свято стало прощальним для четвертокласників. Вони попрощалися з початковою школою, з першими вчителями та передали своїм молодшим братикам і сестричкам –  майбутнім першокласникам –  символічний Ключ до Знань. 
 
Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак сьогоднішній день провів невидиму межу між дитинством і юністю. Бажаємо майбутнім п’ятикласникам успіхів і нових перемог.