Новини 

10.12.2018, 10:30
kanikuly
10.12.2018, 10:04
konkurs-yunikh-ekskursovodiv6 грудня відбувся ІХ районний конкурс юних екскурсоводів музеїв при закладах освіти Дніпровського району «Край, в якому я живу».
07.12.2018, 14:12
u-sviti-kazok-v-o-sukhomlynskoho29 листопада учні 2-Б класу запросили колежан та своїх батьків на чудовий захід «Чарівний світ казок В.О.Сухомлинського», присвячений 100-річчю з дня народження видатного педагога.

Початкова школа відсвяткувала Свято прощання

Ось і настав цей урочистий день: 90 четвертокласників, їхні родини, педагоги зібралися на Свято прощання з початковою школою. Діти згадували свої перші кроки у школі,  перші поразки і досягнення, цікаві конкурси  й захоплюючі  екскурсії. Вони висловлювали щиру вдячність своїм першим вчителям.
 
Свято стало прощальним для четвертокласників. Вони попрощалися з початковою школою, з першими вчителями та передали своїм молодшим братикам і сестричкам –  майбутнім першокласникам –  символічний Ключ до Знань. 
 
Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак сьогоднішній день провів невидиму межу між дитинством і юністю. Бажаємо майбутнім п’ятикласникам успіхів і нових перемог.