Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

Кращі традиції залишаються незмінними

У травні, коли розцвітають яскраві квіти - дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.  
 
В Українському колежі  ім. В.О. Сухомлинського цей день урочистий та хвилюючий.  Молодші школярі чекають його з нетерпінням, бо попереду - омріяні канікули. А для  11-класників - це прощання зі школою. 
 
Зворушливий концерт випускників як символічний подарунок для вчителів та батьків, друзів-колежан – це останній урок на порозі дорослого життя.