Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Кращі традиції залишаються незмінними

У травні, коли розцвітають яскраві квіти - дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.  
 
В Українському колежі  ім. В.О. Сухомлинського цей день урочистий та хвилюючий.  Молодші школярі чекають його з нетерпінням, бо попереду - омріяні канікули. А для  11-класників - це прощання зі школою. 
 
Зворушливий концерт випускників як символічний подарунок для вчителів та батьків, друзів-колежан – це останній урок на порозі дорослого життя.