Новини 

11.06.2021, 13:18
peremoga-v-zmaganni-z-shakhiv-kubka-mera-krishtaleva-tura1 червня пройшли змагання з шахів Кубка мера "Кришталева тура", першість міста. Фінал. (Інтернет-версія). Змагання проводились на платформі Lichess за Швейцарською системою жеребкування у 9 турів відповідно до "Правил шахів ФІДЕ". Аніна Влада (4-а) поділила II-III місце (за коефіціентом III) в категорії серед дівчат 1-4 класів. Щиро вітаємо Владу і бажаємо наступних великих перемог.
10.06.2021, 14:51
nezabutnij-den-dev-yatiklasnikiv8 червня 2021 року дівчата та хлопці 9-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського отримали перший офіційний документ про освіту - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.         Упродовж останніх дев’яти років колежани радісно поспішали до школи, натхненно оволодівали філологічними, природничими, математичними науками,навчалися дружити, допомагати та поважати, домовлятися та розуміти, миритися та чути один одного.А кожного дня поруч із ними були мудрі та справедливі, суворі та водночас веселі, ділові та невтомні вчителі, які доклали чимало зусиль, щоб їхні вихованці розкрили свої таланти, здібності та реалізовували себе як особистості.          Колежани - випускники 2021 – гордість Українського колежу!
09.06.2021, 15:36
Співбесіда на вільні місця до 10-х класів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського відбудеться 10 червня 2021 р. о 10.00 год за попередньою заявою батьків, або осіб, які їх замінюють, з дотриманням карантинних обмежень. Наявність свідоцтва про здобуття базової середньої освіти  обов’язкова. Учні, які мають свідоцтво з відзнакою, зараховуються поза конкурсом. Зарахування учнів за рейтинговим списком відбудеться 15 червня 2021 р.

Конференція «Видатні українські науковці»

У межах проекту «Національно-патріотичне виховання у становленні активної громадянської позиції особистості» 5 лютого 2015 року учні 10-А класу провели перший етап науково-практичної конференції «Українці, якими пишається світ». Старшокласники досліджували життєвий шлях українських науковців, відкриття та винаходи яких мали велике значення не лише для української  науки, а й людської цивілізації в цілому. Цікаві факти про К. Ціолковського, І. Сікорського,  С. Корольова,  Ю. Кондратюка, І. Пулюя, О. Галкіна спонукали учасників заходу до роздумів. Було проведено й деякі практичні досліди. Це викликало неабиякі емоції в аудиторії.

Дякуємо колежанам,  які активно та цілеспрямовано досліджували вказану тему:  Баздиреву А., Косяченку Г., Тіптюк А., Гопкало В., Фурман К., Ткаченко Ю., Редьку Є.

«Ми – українці, нам є ким пишатися, з кого брати приклад» - наскрізна ідея конференції.

 

No images found.