Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Конференція «Видатні українські науковці»

У межах проекту «Національно-патріотичне виховання у становленні активної громадянської позиції особистості» 5 лютого 2015 року учні 10-А класу провели перший етап науково-практичної конференції «Українці, якими пишається світ». Старшокласники досліджували життєвий шлях українських науковців, відкриття та винаходи яких мали велике значення не лише для української  науки, а й людської цивілізації в цілому. Цікаві факти про К. Ціолковського, І. Сікорського,  С. Корольова,  Ю. Кондратюка, І. Пулюя, О. Галкіна спонукали учасників заходу до роздумів. Було проведено й деякі практичні досліди. Це викликало неабиякі емоції в аудиторії.

Дякуємо колежанам,  які активно та цілеспрямовано досліджували вказану тему:  Баздиреву А., Косяченку Г., Тіптюк А., Гопкало В., Фурман К., Ткаченко Ю., Редьку Є.

«Ми – українці, нам є ким пишатися, з кого брати приклад» - наскрізна ідея конференції.