Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

Екологічний захід «Краса України думками українських митців»

24 квітня відбулась презентація екологічного заходу «Краса України думками українських митців».
 
Крумкач А.А. та учні 11-В класу познайомили гостей із символами українського народу, які уособлюють красу України, духовну міць її народу, засвідчують любов до рідної землі. Майбутні випускники вразили глядачів своїми акторськими здібностями, майстерним виконанням пісень.