Новини 

18.10.2018, 22:13
kolezhanski-talanty-201813 жовтня 2018 року зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт» брали участь у концерті на Співочому полі Києва з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.
17.10.2018, 12:08
kozak-kvest-po-kolezhanskyДо Дня українського козацтва хлопці 9-х класів та вчителі-чоловіки школи змагалися за звання найспритніших, найсміливіших, найінтелектуальніших козаків Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського
12.10.2018, 12:05
urok-muzhnosti-ta-kolezhanskoyi-slavyНапередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України представником Служби Безпеки України був проведений Урок мужності та колежанської слави для старшокласників.

До 100-річчя з дня народження великого Педагога

З нагоди святкування 100-річчя з Дня народження Василя Сухомлинського  Український колеж гостинно відчинив двері для освітніх закладів Дніпровського району м. Києва для проведення  конкурсу  “Квест-подорож по країні Казкарія разом із  Сухомлинським”.  
 
Команди знавців творчості великого Педагога  спеціалізованої школи № 65, середніх загальноосвітніх шкіл № 66, № 99, № 180 та № 195 ім. В.І. Кудряшова, гімназії № 136 та Українського колежу  ім. В.О. Сухомлинського  змагалися на творчих та інтелектуальних станціях:  «Дитина і мова», «Дитина і природа», «Дитина та історія», «Дитина й мистецтво», «Дитина і традиції», демонстрували свою акторську майстерність під час інсценізації казок та оповідань Педагога, а керівники шкільних команд досліджували актуальність ідей  В.О.Сухомлинського у становленні  Нової української школи. 
 
Укотре школярі та дорослі перегорнули сторінки біографії Василя Сухомлинського, згадали поради Педагога дітям та здійснили дивовижну подорож у світ його казок та оповідань.