Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

До 100-річчя з дня народження великого Педагога

З нагоди святкування 100-річчя з Дня народження Василя Сухомлинського  Український колеж гостинно відчинив двері для освітніх закладів Дніпровського району м. Києва для проведення  конкурсу  “Квест-подорож по країні Казкарія разом із  Сухомлинським”.  
 
Команди знавців творчості великого Педагога  спеціалізованої школи № 65, середніх загальноосвітніх шкіл № 66, № 99, № 180 та № 195 ім. В.І. Кудряшова, гімназії № 136 та Українського колежу  ім. В.О. Сухомлинського  змагалися на творчих та інтелектуальних станціях:  «Дитина і мова», «Дитина і природа», «Дитина та історія», «Дитина й мистецтво», «Дитина і традиції», демонстрували свою акторську майстерність під час інсценізації казок та оповідань Педагога, а керівники шкільних команд досліджували актуальність ідей  В.О.Сухомлинського у становленні  Нової української школи. 
 
Укотре школярі та дорослі перегорнули сторінки біографії Василя Сухомлинського, згадали поради Педагога дітям та здійснили дивовижну подорож у світ його казок та оповідань.