Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

День вишиванки

Це свято, незважаючи на свій відносно молодий вік, вже придбало широку популярність і стало традиційним. До святкування Дня вишиванки долучилися й учні Українського колежу,  одягнувши до школи свої вишиті сорочки.
 
Пам’ятаймо і зберігаймо наші національні традиції! Адже вишиванка – це символ духу, енергії, духовного багатства й мудрості українського народу.