Новини 

22.01.2020, 14:09
muzejnij-urok-zhittya-i-tvorchist-pavla-tichiniУкраїнська земля багата талантами. Одним із них є видатний поет Павло Тичина, який подарував світові соковиту яскраву поезію, просякнуту музикою та світлом.
22.01.2020, 14:05
zi-svyatom-budte-zdorovi-budte-bagati-khaj-radist-i-shchastya-zhivut-u-vashij-khati14 січня  українці відзначають одне із трьох Великих зимових свят: Святого Василя. У цей день, за традицією, зранку ходили посівальники, обсіваючи зерном оселі родичів, сусідів, знайомих, бажаючи господарям доброго здоров’я та добробуту у новому році.

День Святого Миколая - свято віри, світла і добра

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая - це свято віри, світла і добра. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їхні добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, адже малеча знає, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.


18 грудня Святий Миколай завітав і до початкової школи Українського колежу — школи, де живуть поруч навчання і гра, музика і мистецтво хореографії, де стільки талановитих, обдарованих дітей.


Святковий концерт підготували учні 1-А класу разом із класоводом Бондар Л.М., педагогом-організатором Любанською С.І. та хореографом Кабановою Є.Б. Першокласники  читали вірші про Миколая, виконували танцювальні композиції, співали пісні.
Потім було урочисте нагородження учнів, які стали переможцями і призерами численних колежанських конкурсів.     
Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.