Новини 

29.06.2020, 23:19
ostannij-urok-dlya-vipusknikiv-202026 червня 2020 року у Клас під відкритим небом Українського колежу  ім. В.О. Сухомлинського були запрошені випускники школи на останній колежанський урок «Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти».
22.06.2020, 10:02
shanovni-vipuskniki-11-kh-klasiv-ta-batki22 червня 2020 р. Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист-роз'яснення «Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року»  

День Святого Миколая - свято віри, світла і добра

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая - це свято віри, світла і добра. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їхні добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, адже малеча знає, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.


18 грудня Святий Миколай завітав і до початкової школи Українського колежу — школи, де живуть поруч навчання і гра, музика і мистецтво хореографії, де стільки талановитих, обдарованих дітей.


Святковий концерт підготували учні 1-А класу разом із класоводом Бондар Л.М., педагогом-організатором Любанською С.І. та хореографом Кабановою Є.Б. Першокласники  читали вірші про Миколая, виконували танцювальні композиції, співали пісні.
Потім було урочисте нагородження учнів, які стали переможцями і призерами численних колежанських конкурсів.     
Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.