Новини 

30.11.2023, 09:01
aktsiya-dyakuemo-vam-vojiniНапередодні ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ учні Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського долучилися до акції «ДЯКУЄМО ВАМ, ВОЇНИ!».
30.11.2023, 08:56
muzejnij-urok-z-dobrom-u-sertsi-z-ukrajinoyu-v-dushiЧитаючи про Ілона Маска та Стіва Джобса, замислюєшся: чи були в історії України люди, від біографій яких паморочиться в голові та перехоплює подих? Так, були. І чимало.
27.11.2023, 15:14
День пам'яті жертв Голодомору відзначають 25 листопада.

День самоврядування

8 грудня в Українському колежі відбувся День учнівського самоврядування. Учні старшої школи випробували себе в ролі вчителів та на посадах заступників директора.

Навчальний тиждень розпочався досить незвично: найстарші учні провели уроки хімії, біології, фізики, української та англійської мови, фізичної культури. Випробували свої можливості у вчительській справі Троценко М., Невмержицька А., Кириченко А., Кирилова О., Калмиков І. та інші одинадцятикласники. Долучилися й учні 10-А класу: Ткаченко Ю. і Фурман К. проводили урок англійської мови. Колежани Любящева А., Валєєва Д., Петренко О., Кандиба В., Дмитрієва К., Волков М., Тіптюк А., виконуючи обов’язки заступників директора школи, перевіряли зовнішній вигляд учнів, ведення щоденників,  планували роботу педколективу, працювали із фаховою літературою. Правою рукою секретаря стала Ковтун К..

День самоврядування був цікавим та змістовним. Хотілося б, щоб цей захід став традиційним. Це чудова нагода для творчої співпраці вчителів та учнів, корисний досвід для професійного самовизначення старшокласників.

 

No images found.