Новини 

14.02.2019, 16:02
shakhovyi-turnir-2019«Без шахів неможливо уявити повноцінного виховання розумових здібностей і пам’яті. Гра в шахи повинна увійти в життя початкової школи як один з елементів розумової культури».                                                              В.Сухомлинський      
14.02.2019, 15:51
vchymosia-nadavaty-domedychnu-dopomohuДля учнів 9-х та 11-х  класів пройшли  цікаві уроки-тренінги з надання першої домедичної допомоги, які  проводила  інструктор-тренер Національного комітету Червоного Хреста України Порфіло Наталія. Сподіваємося, що отримані базові знання допоможуть колежанам у критичній ситуації.
14.02.2019, 15:40
tsikavi-zustrichiЗа ініціативи ВРОС для колежан старших класів було проведено презентацію осередку Української Академії Лідерства міста Києва.

ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ В КНТЕУ

Під час заходу колежани мали можливість оглянути територію закладу, навчальні аудиторії кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, лабораторію мікробіології, хімічну лабораторію, стенди із фальсифікатами, поспілкуватися із студентами та викладачами.

         Учасниками Студентського наукового товариства «Start in Science» під керівництвом Чикун Надії Юріївни, викладача університету, та Пасальського Богдана Кириловича, доцента кафедри, кандидата хімічних наук, було проведено насичений майстер-клас «Розчини. Експрес-методи дослідження розчинів». Чудові презентації студентів українською та англійською мовами, креативна атмосфера, наукові погляди на вплив хімічних процесів на наше життя вразили колежан. Підсумком заходу стала пізнавальна вікторина, за результатами якої наші учні отримали пам’ятні призи.1234567891011